jaleozendural

Beni yıllardır Jale Dural olarak duyup tanıdığınız için, değişimleri zamanında ve doğru bir akış içinde sizlerle paylaşmak da benim için önemli.

Hepimizin hayatında yol ayrımları, farklı farklı dönemler ve değişimler olabiliyor. Yeter ki bu değişimler bizleri çizdiğimiz yolda negatif etkilemesin.

Benim çizdiğim yol, Doğal Doğum Bilincini yaymak ve sağlıklı ve mutlu bir hamilelik ile huzurlu bebeklere kavuşmada, anne baba adaylarının yanında olmak, güvenilir bir arkadaş, bir abla olup, elinizden tutmak.

Sağlıklı bir toplum olabilmenin ilk şartı anne karnındaki bireyden başlar. Ben bunun bilincinde olduğum için hamileliklerinize ve doğumlarınıza daha fazla ihtimam göstermemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu ihtimam sadece hamilelik ve doğum ile sınırlı kalmadan özsaygımızın ilelebet sürmesi gerekliliği gerçeğini de beraberinde getiriyor.

Yaptığım çalışmalarda, herkese karşı nasıl dürüst oluyorsam, bu güvenin devamını sağlamak adına iç dünyamda da kendim önce huzurlu olmalıyım. Benim huzurum sizlere de yansıttığım ruh halim ve enerjim olacaktır her zaman. Bu durumda, ne kadar iyi ve güzel bir insan olsa da, beraberliğin getirdiği enerji, benim taşımam gereken enerjiyi besleyemediği ve bilakis negatif etkilediği için  evliliğimi mantıklı ve medeni bir diyalog ile saygı ve gereken olgunluk içerisinde noktalamak durumundayım.

Bugüne dek Jale Dural olarak bildiğiniz adım, kısa bir süre sonra artık babamın, atamın soyadı olan ÖZEN ile devam edecektir. Her zaman özde "ben" olarak kaldığım için, bu değişimin sizler tarafından da kolayca benimsenebileceğine inanıyorum. Dural soyadıyla yaptığım çalışmalarımda bana her zaman destek olan eşimin bundan sonraki hayatının güzelliklerle ve başarılarla dolu olmasını diliyorum.

Sizlerle başladığım ve toplumsal  geleceğimizin aile ilişkilerindeki temellerin en güçlülerinden olan "anne-bebek" bağının kurulmasında ve "anne-bebek-baba" bağı için hamilelikten itibaren yapılması gerekenler konusunda bundan sonra daha renkli ve enerji dolu çalışmalar yapmak üzere hepinize içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

ben >