PlanToys Robot-Yap (Build-a-Robot)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Bu büyüleyici robot çocuklara farklı durumlardaki duyguları öğretme ve farklı dokunsal ve işitsel deneyimler sunan dört değiştirilebilir başlığa sahiptir.
  • Bacaklar ayakta durması veya oturması için hareketlidir.

Ürün Detayları

Yenilikçi ve doğaya dost üretim süreciyle, yeni oyuncak yapım ve tasarımını bir üst seviyeye taşıyan PlanToys®, oyuncaklarını hiçbir koruyucu içermeyen kauçuk ağaçlarından üreten ilk firma olmakla kalmayıp, ayrıca yeni malzeme üretimi ve sıfır atık politikasıylada lider bir firmadır.

PlanToys® ‘un doğaya verdiği değer doğal yaşamı kucaklamasıyla köklenmektedir. Şirketin yeşile verdiği değer “Sürdürülebilir Oyun” felsefesiyle dahada  büyümüştür. “Sürdürelebilir Oyun” felsefesi, oyuncaklarımızın yaratıcı düşüncelerle gelişmesini temel almış ve çocuklarımızı doğaya dahada yakınlaştırmıştır. Çocuklarımız gelecek nesiller için doğal kaynakları koruma ve saygı duyma değerleriyle bilgilenip büyüyecekler. 

PlanToys® felsefesi ve ustalıkla yapılmış ahşap oyuncaklarıyla dünya çapında saygınlık kazanmıştır ve ahşap oyuncaklardaki doğal estetik kalitesiyle felsefesini büyütmüştür. Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya'daki birçok ülkede partnerleri bulunmaktadır.

Ürün Özelllikleri

Ölçü :
cm 6.6 x 12.0 x 20.0
Tavsiye edilen yaş aralığı:
3 yaşından itibaren

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 14734