PlanToys Top Dengeleme Yolu (Balancing Ball Tracks)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Çocuklarınız dengeleme yolu üzerinde topu kendileri kontrol altında tutmaya çalışacak
  • Top yolu 16 blok parçadan oluşuyor. Çocuklar blokları düzenleyip yol yapacak ve topun yol boyunca nasıl dengelendiğini izlerken büyük keyif alacaklar. Beceri ve el-göz koordinasyonu artırmakta yardımcı olur.

Ürün Detayları

Yenilikçi ve doğaya dost üretim süreciyle, yeni oyuncak yapım ve tasarımını bir üst seviyeye taşıyan PlanToys®, oyuncaklarını hiçbir koruyucu içermeyen kauçuk ağaçlarından üreten ilk firma olmakla kalmayıp, ayrıca yeni malzeme üretimi ve sıfır atık politikasıylada lider bir firmadır.

PlanToys® ‘un doğaya verdiği değer doğal yaşamı kucaklamasıyla köklenmektedir. Şirketin yeşile verdiği değer “Sürdürülebilir Oyun” felsefesiyle dahada  büyümüştür. “Sürdürelebilir Oyun” felsefesi, oyuncaklarımızın yaratıcı düşüncelerle gelişmesini temel almış ve çocuklarımızı doğaya dahada yakınlaştırmıştır. Çocuklarımız gelecek nesiller için doğal kaynakları koruma ve saygı duyma değerleriyle bilgilenip büyüyecekler. 

PlanToys® felsefesi ve ustalıkla yapılmış ahşap oyuncaklarıyla dünya çapında saygınlık kazanmıştır ve ahşap oyuncaklardaki doğal estetik kalitesiyle felsefesini büyütmüştür. Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya'daki birçok ülkede partnerleri bulunmaktadır.

Ürün Özelllikleri

Ölçü :
cm 29.4 x 27.2 x 4.2
Tavsiye edilen yaş aralığı:
18 aylıktan itibaren

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 15420