çocuk dostu oteller

eyc14 soruyor: 2

merhaba değerli anneler,


Bu sene oğlumla güzel bir tatil geçirmek istiyorum. Oğlum henüz 21 aylık geçen sene antalya larada barut otele götürdüm. denizi ve kumsalı berbattı. hem dalgalıydı hem kirli hem de taşlıydı. Küçücük bebeğimi de havuzun klorlu suyuna sokmak istemiyorum. Çocuğun beslenmesi de hep problem oldu. bir takım tur firmalarından araştırıyorum çocuk dostu otel diye ama hem 4 yaş üstü çocuklara aktivite vs olan oteller çıkıyor. otellerin kumsalı, plajı, deniz derinliği hakkında hiç bilgi yok, küçük çocuklar için bildiğim en iyi plaj ılıca plajı hem sığ hem de kum plaj ama orda da sheraton çeşmeden başka tesis yok. sheraton'da hem eski bir tesis hem de yarım pansiyon. Bir de club voyage belek tavsiyesi aldım ama bir tur rehberinden. en iyi yaşayan bilir diye düşünerek bebekleriyle tatil yapan annelerin görüşlerini ve tavsiyelerini bekliyorum. 

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


jildando

http://www.hurriyet.com.tr/cumartesi/20584127.asp

haftasonu hürriyet böyle bir yazı yayınladı bakın isterseniz


momoveannesi

Denizin berrak olmasını istiyorsanız, dibinin taşlı olması gerekiyor. Çünkü dibi kum olan deniz dalga ile bulanıyor. Bu ikisi arasında seçim yapmak lazım. Kemer tarafı taşlı deniz, lara tarafı kumlu olur.

Ben hamileyken Voyage Beleğe a gitmiştim. Bu senede bebeğimizle gitmeyi düşünüyoruz. Mini klupleri çocuk büfesi iyiydi. Çocuk havuzu büyüktü. Aquaparkı ise süperdi. Sessiz havuzlarıda var. Her saat sıcak poaçai supangle vs. tatlı tuzlu çeşitlerini mis kokular eşliğinde lobilerinde yiyebiliyorsunuz. Alacart resteurantlarıda süper.  Birde Rixos Lares yada Sungate var. Onlarıda tavsiye ederim. Eğer ki aklınızda otel varsa, rezarvasyon için aradığınızda aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Bunları Antalya'da yaşayan biri olarak cevaplıyorum. Şimdiden iyi tatiller. 

Bu arada Voyage'da Algida dondurmayı istediğinizi seçerek alabiliyordunuz sahilde ve havuzbaşında. Buda bizim hoşumuza gitmişti.:) Yazın o sıcakta süper oluyor.Cevaplamak için Üye ol