Oğluma isim bulamadım:((((

fkry37 soruyor: 10

büyük oğlumun ismi mustafa ege yakında aramıza katılacak oğlum için isim bulamadık bir türlü ortalıkta isimler dönüyor ama tamam bu diyemedik ben eymen ismini ilk oğlumda istemiştim olmadı şimdi ise etrafımızda çok var diyorum eşim eray önerdi ben pek sıcak bakmadım yusuf yada ömer dedik ailede varsiz ne önerirsiniz güzel  anlamlı bir isim istiyorum birde çok kişide olmayan bir ortama girdiğinizde 3-4 tane aynı isimden olmayan

Bu soruyu cevapla


23 Cevap


missmarttle

ben erkek çocukta eren ismini pek severim mesela, ege ile de uyumlu.


mutluannelif

Biz de henüz bulamadık sizin için aklıma gelenler : Ömer Efe...Ömer Eray...Yusuf Mert....Yusuf Erim..Eymen'e hiç oyum yok.


ozdenin_oykusu

Benim de erkek isim favorilerim; Mustafa Sarp Atakan Atahan Kerim Melikşah.sağlıkla kucaklayın inşallah


mavinot

efe geldi aklıma. aynı isimden aynı ortamda olsa bile o zaten özel. ben çok takmıyorum. bence en beğendiğiniz ismi koyun çok var diye vazgeçmeyin.


gokceseda

Sefa Efe

Egemen Ali

Arif

Ecmen

Teoman

Utku

Salim Alifkry37

cevaplarınız için çok teşekkürler


peperoni

Bence Kerem...


melek_tunam

Ben de isim arayanlardanim.Ilk oğlumun adi Tuna. Batu ismini cok istemistim esim istemedi. Oglum da Arda olsun anne diyo. Sanirim bu gidisle Arda Batu olucak:)

Saglikla kucaginiza alin inşallah.melemy

Ben batın ismini ni begenirdim aonra esim istemedi agir isim denildi vs siz bi dusunun yanina normal bi isim koyarsaniz olur belki boyle agir isimler icin iki tabe koyun derler


ferhunde79

Bizim kuzunun adı ERİM :) Cevaplamak için Üye ol