Atasehir ve serifali de özel ilkokul önerisi alabilir miyim?

burcak83 soruyor: 9

Merhaba,

Fiyatı makul (her sey dahil 25 bin'i geçmeyecek), giden velilerden olumlu okul önerilerine ihtiyacım var. Aklımdaki okullar Adıguzel, Yönder, Ikizler koleji, Sevinc (serifali)... Yalnız bölgede birçok butik kolej var. Özellikle bunlarla ilgili yorum alabilirsen sevinirim.

Tsekkurler

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


curlygreen

Merhaba, şerifali de Anabilim var ben orda karar kılmadım ama bizim sitede gönderenler oldukça memnundu.


burcak83

Merhaba curlygreen

Evet orası için bende olumlu seyler duydum, İNG eğitimi iyiymiş, sosyal aktiviteler de keza oyle ama ücreti 30+ diye biliyorum ki bence ilkokul için cok. Serifali de sevinc de açıldı ama orada da bir acemilik ve doga olma yolunda ilerleme gördüm. Onu da eledim.


gmzalp

Merhaba ,

Ben ataşehirde oturuyorum servis parası da ödememk için yöndere verdim oğlumu şimdi 2. Sınıf memnunum hala :😄

Ama anaokulundan arkadaşlarında sevinç kolejinede gönderen tanıdıklarım var onlarda çok memnun.fiyatı daha ycuz ve öğretmenleri 4 yıl değişmiyor. Yönder her yıl değiştirebiliyor bizim ki 2. Sınıfta öğretmen dğişti :(


burcak83

Tesekkurler gmzalp.

Öğretmen Değişimi önemli, peki yonder de kac yıllık deneyimli öğretmenler var? Ben instagram da bazı öğretmenlerine denk geldim, cok genç ve biraz rahat buldum (öğrencilerle selfie, bloody Monday diye paylaşımlar...etc).

Sevinc de bina cok tas ve lise öğrencilerde var diye Hoşuma gitmedi. -2 de aktivite Sınıfları var falan..curlygreen

Merhaba tekrar,

Serifali'de degil ana Dudullu tarafinda yigit koleji var, oraya baktiniz mi ?


burcak83

Ilk defa duydum. Listeye alacağım tesekkurler. Sizin duyumlarınız nedir?


curlygreen

Yani butik okul dusunurseniz bence uygun hem fiyat olarakta emsallerine gore oldukca uygun diyorlar. Benim gonderen bir iki arkadasim anlata anlata bitiremiyorlar :) ogretmen bir arkadasim da ogretmenlerine oldukca iyi ucret verdigini dolayisiyla ogretmenlerin severek ve isteyerek calistigini soylemisti. Ancak okul lokasyon olarak mahalle arasi bir yerde kaliyor onu da belirteyim :)


burcak83

Sevinc de mahalle arası, o sorun değil benim için ama dudullu biraz uzak. Yol konusunu da dert ediyorum yoksa Kozyatağı Atacan'ı düşünürüm. Ama yıgıt ile de görüşeceğim.

Siz eğer anabılım raiçinde düşünüyorsanız, serifali bilfen'i de tavsiye ederim. Yeri serifali de ama adı Yenişehir bilfen diye geciyor. Diğer bilfen Ler kadar pahalı değil, anabilim ile hemen hemen aynılar diye biliyorum. Üstelik lisesi yok, kucuk bir okul.


erich12

New School olmasında neresi olursa olsun.Cevaplamak için Üye ol