Elektrik süpürgesi önerisi

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


benjamin2010

Arnica bora alma sakın ,ötesini bilmem.


mezguashe

Ben de her bu soruyu sorana cevap veriyorum acayip memnunum çünkü. Dyson! Tek geçerim. Şu kadar ki süpürdükten sonra yerleri sildiğin bezde tozun zerresi olmuyor. Ev işim yarı yarıya azaldı Dysondan sonra. Torba değiştir filtre değiştir derdin de yok. Dyson almayan bir annem kaldı ailede o da evine döndüğünde kesinlikle bu süpürgeden alırım diyor.


hbayildirim

philips marathon kullanıyorum çok memnunum, bende tavsiye üzerine almıştım ,iyiki almışım:)


azzraa

Dyson bende tavsiye ederim.Filtresini atıyorlar duvara vuruyorlar hiç kırılmıyor ve int de yorumlara baktığımda emiş gücünde azalma olmuyormuş.Zaten çoğunlukla ev tozuna karşı alerjisi olanlar kullanıyormuş.2 günde ev tozunda gözle görülür azalma oluyormuş.Benim 2. süpürgem.İlki philips ti maraton o da güzeldi ama artık çekmiyordu ve dışarı toz veriyordu.Şimdide aynı marka aldım 2000 watt olanını o da güzel ama zamanla eskisi gibi olmuyor.Dyson pahalı ama yorumları okuduğumda güzel şeyler yazıyor.Keşke almadan önce birisi de bana tavsiye etseydi.Ama olmadı ki tozdan bıkmış birisi olarak söylüyorum.Elektrikli ev aletleri biraz da şans işi inş aldığınız süpürge iyi çıkar.


Hamster

Bosch relax hem sessiz hem çok güçlü kesinlikle tavsiye ederim bebeğim uyurken gece bile çok rahat kullanıyorum kimseyi rahatsız etmeden işimi bitiriyorum bebek olduktan sonra iyi almışım dedimmelihece

kesinlikle bosch tavsiye ederim


ozdenin_oykusu

Arnica bora kullaniyorum cok memnunum


nilinmasali

Dikey süpürge kullanıyorum,fakir 3 gen temizlemesi cok kolay,shaggy halıda bile çok memnunum,dikey modellerde sanırım fırcası olan tek model bu..mother_of_sons

philips marathon kullanıyorum çookkk memnunum..


mimicha

Ben ve cevremdeki bi kac arkadasim miele kullaniyoruz .. kesinlikle tavsiye ederim, evi supurdukten sonra silmenebile gerek kalmiyor .. fiyati sanirim turkiyede 700 lira civarlarinda, ben yurtdisinda 200 € ya aldim ..

Gorumcen dyson kullaniyor bi kac arkadasimda philips onlarda cok memnunlar ..Cevaplamak için Üye ol