6 yaş oğlum ve 9.5 aylık oğlumla tatile gitmek isityorum.öneriler????

anneburcak soruyor: 2

nasıl yapıcam bilmiyorum. bebekle tatil kışın zor kıyafet bile yetişmez .ama çok ta ihtiyaç duyuyorum herkez nasıl yapıyor bebekle tatil?ben akşam bırakıp dışarı bile çıkamıyorum.büyük oğlumla 3 yaşında londraya gittik ama büyüktü bebekle otelde nasıl olur uludağ mesela? önerisi olan var mı deneyimlilerden yardım  bekliyorum ikna edin yada gerçekleri birde siaz vurun yüzüme
yeni katıldım aranıza umarım cevap bulurum....teşekkürler

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


firavun

merhaba anneburcak
2 çocukla daha da zor muhakkak ama gittiğin otelin özellikleri ve yanında(eş,annen,yardımcı v.b) birileri olacaksa başa çıkabilirsin sanıyorum.
uludağ dan ziyade antalya civarı iklim açısından da daha iyi olur diye düşünüyorum;kalın kıyafetlerle yapacağın valiz sayısı bile daha çok olacaktır.
biz bayramda belek te bir golf otelindeydik ve memnun kaldık..malum golfçüler erken kalkıp yollara düşüyorlar otel az sayıda çocukluya kalıyor.
06.30 da kahvaltı hazır..otel çalışanları yaşlı görmekten sıkıldıkları için çocuklara çok sevecen davranıyorlar..otel nispeten boş olduğu için gün içinde çocuklarının çıkarabileceği gürültüden çekinmene gerek kalmıyor yada tam tersi pek gürültü olmadığı için rahat uyutabiliyorsun,bol yeşil alanda yürüyüş,koşturma imkanı..
bizim kaldığımız otelde mini kulüpte vardı,çocuklara oyun hamuru,resim,etkinlikler yaptırılan..akşamları da çocuk diskosunda tepinip güzel uyuyorlar..
ihtiyaç duyduğuna tüm kalbimle inanıyorum:)sevgiler&şimdiden iyi tatiller 


isilkorpe

benimde tercihim antalyadan yana.. Lara daki otelleri tercih ederseniz havaalanından ulaşım taksiyle 15dk sürüyo.. benim önereceğim DELPHİN DİVA PREMİERE, CONCORDE DELUX, VE KEREMLİN PALACE
işim dolayısıylada larada ki hemen hemen bütün otellere gittim.. ama çocukla gidilebilecek bu otelleri önerebilirim.. bide hava durumunu takip ederseniz en azından güneşli olsunki bu otellerin bahçelerinde vakit geçirebirisinz çocuklarla..(bebek arabasınıda unutmayın :))
 zaten yiyecek konusunda 3 üde çok iyiydi.. benim oğlum çorba delisi ve her öğünde diğerlerini begenmese bile kesin güzel bi çorba buluyoruz.. ama yinede diğer arkadaşın dediği gibi bir yardımcı şart.. en azından cocukları bırakıp 1,30 saat masaj keyfi öneriyorum..
şimdiden iyi tatillerrCevaplamak için Üye ol