adım adım dergisi - yorum

didemdeniz soruyor: 5

merhaba arkadaşlar. adım adım dergisine üye olmayı düşünüyorum. üye olan var mı? paketler nasıl yorum bekliyorum

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ra_she_de

ben 14 aylıkken üye olmuştum 3 ay sonra iptal ettirdim üyeliğimi açıkçası çok verim alamadım oğluma basit geldi aktiviteler aten yaptığımız şeylerdi ayda 30 liraya her ay daha farklı daha eğitici şeyler alınabilir bence paket olarak bir dergi ve bir oyuncak geliyor nette bahsettikleri gibi cd yok paketin içinde. 


didemdeniz

sağol rashede. çok arayıp övdüler bende bir iki gün düşüneyim demiştim ozaman almayayım.


Balsuratim_Burak

bende üyeydim 9 aylıkken  üye olmuştum. 15 ay da iptal ettirdim üyeliğimi. ra_she_de ' nin de dediği gibi basit şeyler var içinde. ayrıca oyuncak adı altında gönderdiklerini evlerimize sokmayacağımız türden şeyler. siz kendinizde her ay 25-30tl oyuncak ve kitap alarak aktiviteleri yapabiirsiniz.


emp

benim için hayal kırıklığı oldu. anlattıkları gibi değilmiş. içinden sadece incecik bir aktivite kitabı çıktı. bir de uyduruk oyuncak, bir tane boya kalemi. o kadar para verdikten sonra her ay kutu kutu boyalar, eğitici kitap ve oyuncaklar alınabilir.yine de birkaç ay şans tanımak istiyorum.anne babalar için dergi bekliyordum. bu ay gelen kitapçıkta ıslak-kuru, kirli- temiz kavramları vardı.yani onu biliyor zaten, tatmin olmadım maalesef..umarım abonelik iptalinde sorun yaşamam.


ozge_oyku

Bana bu firmadan fenalık geldi. Haftada bir arıyorlar, istemiyorum, ilgilenmiyorum diyorum, becerebildiğim ölçüde nazik olarak :) Ama yok sürekli olarak arayıp ürün anlatıyorlar. Aboneliği iptal ederken de epey bir darlayacaklarından eminim.
Meraklı Minik dergisini tavsiye ederim. Çok daha fazla aktivite yapabiliyoruz biz. Hem de çok uygun fiyatlı.Cevaplamak için Üye ol