Anadolu yakasinda iyi bir cocuk doktoru

ZeynoMelo soruyor: 8

Cekmekoyde oturmaktayiz bu yuzden Anadolu Yakasinda 1 yasina yeni girmis kizimiz icin iyi bir cocuk doktoru tavsiyesi istiyoruz bana bu konuda yardimci olurmusunuz.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


ozdenin_oykusu

ben herkese gönül rahatlığıyla doğumdan beri devam ettiğimiz doktoru tavsiye edrim.çok ilgilidir,tecrübeli,bilgili,şefkatli,ilaç anlısı olamyan,sorulara açılayıcı ve uzun uzun yanıt veren biridir kendileir.çok memnumum ben çakmak erdem hastanesi uzm.dr.kadir şahin.fakat gitmeyi düşünürseniz eğer randevusuz gitmeyin derim ben.sıra beklememk adına


revve

Memorial Ataşehirde Özlen Kaya Çardak..Biz çok memmunuz 


ayberke

JINEMED KALAMIŞ SELÇUK UYGUÇGİL.24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ.


doruksahin

bende çamlık tıp merkezinde Uzman doktor hüseyin Ögütü tavsiye ederim.sizede yakın bu avntaş oluyoro_kaan

ataşehir memorial ve bagdat caddesi memorial poliklinikte dönüşümlü çalısan Dr.Selase Koç'u öneririm..soru listesiyle giitiğimde bile yılmadan cevaplar, telefonlara mutlaka döner, seni yatıştırır, herzaman doğal ekgıda taraftarıdır, tavsiyeleri şuana kdr işe yaradı.. Nisan'da Yeditepe doğum yaptım o süreçte yeditepenin pediatrisine basladık,ancak hastanenin kadın doğumu(dr.ları,hemşireleri,randevu sistemi,bekleme durumu) nekadar iyi ve düzenliyse Pediatri bölümünün de okadar berbattı..adını bile hatırlamak istemediğim yrd.doc.bi dr. hastalarına cep telini vermez ve her defasında kendisine ulaşmak için hastaneyi arar dakikalarca beklersei,yada baska doktorlara sil bastan derdini anlatırsın kimse adını alıp kayıtlara bakma zahmetinde bulunmaz..neyseki 3.ayın ortasında selase hn.ı bulduk ve bebegimizi dr.a götürürken veya dr.a ulaşmaya calısırken girdiğimiz stresten kurtulduk..


sedaozkan

Handan Özkaya Tuğrul. Kızıltoprak'ta muayenehanesi. Tavsiye ederim. Oldukça titiz ve ulaşılabilir bir doktor.


burcu_doruk

kesinlikle Özel Göztepe Hastanesindeki Afşin Unver i öneriyorum..Her sorunun cevabını bulabileceğin cok sıcak bir doktor.


nergissifa

Ben Atasehir Acıbadem Hastanesindeki Dr.Pinar Keskin'' i

öneriyorum. Uzun bir süredir cocuklarımızı kendisi takip ediyor. Tanısı, tedavisi ve davranışlarıyla ilgili hiçbir sorun yasamadık. Cocuklara karsı da annelere karsı da sevgi ve anlayış dolu birisi. Bir cocuğum daha olsa hiç şüphem olmadan yine ona götürürüm.


Cevaplamak için Üye ol