2 yaş doğumgünü hediyesi

Oznur soruyor: 9

2.yaş günümüze çok az kaldı, fazla vaktim yok ama....Kutluay'a 2 yaş doğumgünü hediyesi fikirlerinize ihtiyacım var. Fikirleriniz benim için çok önemli, şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


ilknur

Ben bir iki yerde okuyunca gaza geldim ve ogluma dogum gunu icin pedalsiz bisikletlerden aldim. Daha dogumgunune var, kullanmadi sever mi sevmez mi bilemedim ama bisiklet genelde tum cocuklarin severek kullanacagi bir hediye olabilir. Bir alternatif. Aklinizda olsun.


Oznur

İlknur, aynen bizde bir ara gaza geldik aldık ama henüz tam randıman bisiklete vakıf olamadı:(Şimdi kreşte yavaştan alışmaya başlamış.Ama şöyle araba şeklinde birşey olabilir teşekkür ediyorum.
Defneligünler,little people zoo çok güzel görünüyor. Daha önce hiç duymamıştım, canlısını görmek lazım:)şu sırala küçük hayvancıklar, arabalar favorisiydi zaten, babayla hediyeleri baylaşabiliriz belki:)


senayc

Öznur bisikleti yoksa 3 tekerli bir bisiklet alabilirsin, önceleri ayaklarıyla gidiyorlar pedala dokunmadan. SOnra pedalı kullanmaya başlıyorlar.


Oznur

Evde şu küçük motorsikletten var üç tekerlekli olan ama pedal olayı sıfır.Kreşte pedalsiz bir kırmızı bir file biniyor birde pedal olsa uçar herhalde.O ayakları pedal niyetine kullanarak nasıl ilerliyor şaşıyorum.senayc

hem de çok hızlı ilerliyor,biz kameraya bile çekmiştik. çok erken pedal çevirmeyi öğreniryorlar.
motorsikletli olan ne onu anlamadım ben. bizimki bildiğin 3 tekerlekli bisikletlerden. ebebeyn tutacağı olanlardan. ayak koymak için bir aparat vardı, 18 ay civarı çıkardık aparatı,daha çok eğlendi ayaklarıyla sürerken


evren

kitap tavsiye etsem ben öznur az mı olur?


Oznur

Kitap tavsiyelerine zaten herzaman açığım tatlım. Otobüs tos tos alındı bile:))hatta karga gaggug ve ahtapot pot pot da..:)


NORTH_TAN

Ben geçen sene adına yazılı tişört yaptırmıştım." 01 Kuzey Tan" yazıyordu. Bu sene "02 Kuzey Tan" yazdıracağım ve bunu her sene yapacağım.  Ayrıca çok pahallı değilse ve Kuzey Tan ın boyuna uygunsa  mothercare de gördüğüm piyanoyu almak istiyorum.


Oznur

KUZEYtanANNE, iyi fikir. Dur hafta sonu bakayım, resim de ekleyebilirim belki:)


Cevaplamak için Üye ol