Uzun süren yemek yeme problemi

minicikim soruyor: 2

Merhabalar 7 yaşında olmak üzere olan oğlum hala yemek yemekte zorlanıyor.ne yaptıysam olmadi.Defalarca Dr. A gittik tahlilleri temiz. Ama 15 kg .. eglenceli bir ortam oluşturup bişeyler yedirsem bile sonrasında Karnım ağrıyor diyor bazen kusuyor. gözümün önünde Afrikalı çocuklar gibi erimesi bitirdi artık beni Dr lar yedir deyip gönderiyor. Var mı böyle bizim gibi olan, tanıdığı olan yada bilgisi olan? ?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


ssebnemm

Eltimin çocuğu böyleydi altı yaşındaki çocuk benim iki yaşındaki çocuğumla aynı kilodaydi. Ona meyva suyu gibi şişelerde gıda takviyesi vermişlerdi çocuk gastroenterolojisinden ise yaradı ama hala çok kilolu bir çocuk değil çünkü aynı zamanda coooook hareketli. Ama en azından toparladı henüz gitmediyseniz bir üniversite hastanesinde çocuk gastroenterolojisine götürün bence.


zehrashn

Aynı dert bendede var malesef oğlum 3 buçuk yaşında 12 kilo (oda en fazla) ayni afrikali gibi gorunuyor iskeleti ortada resmen kac kere doktora götürdük hepsi dediginiz gibi sevdiği şeyleri yedirin deyip yolladı en son iki ay önce bi doktora götürdük kansızlık var deyip demir ilacı verdi bide dodex ampul verdi kir içir diye biraz aldı sanki kilo yada ben öyle görmek istiyorum bilemiyorum hayırlısı olur insaallahCevaplamak için Üye ol