Gece sık uyanıyor

aaannecik soruyor: 7

merhaba bes aylık oglum var ve son 4 gündür çok sık uyanıyo. uyku saatini öne cekktik ondan olabilir mi

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


zelihaberat

canım daha küçük, benim oğlum 8 aylık gecede 5,6 defa uyanıyo


aaannecik

ama daha önceleri böyle yapmıyodu. bi sorun var ama anlamadım uyku saatini öne aldık ondan mı acaba


Kozzy

4.ayda bızım uyku duzenımız alt ust olmustu, ondan oncesınde ıyıydı. dr 4.ayda bu tarz sıkıntılar olabılecegını soyledı. bız uyku saatını one aldık, sonra geç saatte aldık ama degısen bır sey olmamıstı.


aaannecik

peki ne yapacağız:(. bu gun sıfır gece uykusu ile duruyorum kafayı yemek uzereyim


Kozzy

ben de gecen ay oyleydım, toplamda 3 saatlık uyku ıle yasadım dıyebılırım koca ay boyunca. gunduz uyuma sansım da olmadı hıc ama gunduz uykuları zaten yarım saat. eger emzırmıyorsanız yanı ara sıra mama destegı yapıyorsanız mamasının nasıl hazırlandıgını esınıze anlatıp ondan yardım ısteyebılırsınız. 1 gece boyunca yalnızca o ılgılensın bebekler, sız baska bır odada uyuyun. sunu anladım kı bız ne kadar sakın ve huzurluysak daha faydalı olabılıyoruz bebeklerımıze. ben gecen ay cok sık agladıgımı hatırlıyorum bunaldıgım ve uykusuz oldugum ıcın.

bır de mılupa gece cayı bıraz da olsa ıse yaramıstı bızde.

oglunuz gece uykusuna kac gıbı baslıyor ? kuzey 20:30 gıbı baslıyor, sabah gune baslama saatı ıse 06:30


seraphic

Diş çıkartıyor olabilir mi? Bizim alt iki dişimiz 6.aya girdigimiz gün patladi ama düzenli uykusu olan oglumun düzeni 1 hafta öncesinden bozuldu ve dişlerden sonra tekrar düzene girdi.


aaannecik

gece 10.30 11 gibi uyuyoruz. sabah ortalama 8.30 giibi kalkıyo.ama bu arada her saat bası uyanıyo.dediğim gibi önceden hiç boyle yapmazdı.tracy hogg ın uyku egğitimini bundan önce uygulamaya çalıştım. yapamadım. ama ondan sonra doğal sureçte sallanmak istemediçara sıra simdi yanında yatarak uyuyor.tabi yarım saat 45 dk sürüyor.diş de cıkarıyo olabilir.ağzının suyu çok akıyo. ama bu nasıl düzelecek bilmiyorum:(Cevaplamak için Üye ol