adım adım mı - anaokulu dergisi mi ? hangisi daha iyi ?

busybody soruyor: 10

arkadaşlar bu iki setten birisini almayı düşünüyorum.hangisini tavsiye edersiniz. alan arkadaşlarımız eksilerini artılarını yazarlarsa çok sevinirim. birde 2 yaş bu setler için erkenmi ?

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


jildando

biz adım adım serisini aldık, henuz 3 sayı geldi, yazın kızımda bizle oldugu için cok fazla bakamadık, daha cok buyuk okuldayken yapacağız, ama her seferinde içinden materyaller oldukça kaliteli.
Yaş olarak da doğru aylardasınız bence


Bona

adım adımı alın , anaokulu dergisinden uzak durun , nacizane tavsiyem.. ben 2 yaşından itibaren bir sene adım-adım aldım, bu ay bitti bir senelik üyeliğim , son derece memnun kaldım..


Bona

adım adımı alın , anaokulu dergisinden uzak durun , nacizane tavsiyem.. ben 2 yaşından itibaren bir sene adım-adım aldım, bu ay bitti bir senelik üyeliğim , son derece memnun kaldım..


aypekda

merak ettim anaokulu dergisinden neden uzak duralım bende aldımda.2 yaşa kadar adım adım aldım güzeldi sonra anaokulu aldım oda güzel en azından oğlumun dikkatini çekiyo .

 


asliunlu

anaokulu dergisi 2 yaş için çok kapsamlı bence. dergiyi sırayla yapmak mümkün değil çünkü yaşa göre yapmamışlar sırayı, ilk dergide bile 4-5 yaş alıştırmaları var. karışık gittiğini ve sorun olduğunu kendileri de kabul ediyo.barok

anaokulu dergisi boyut yayınlarından , adım adım hangi yayınevinden nereden arabiliriz , internetten abonelik var mı arkadaşlar barok

anaokulu dergisi boyut yayınlarından , adım adım hangi yayınevinden nereden arabiliriz , internetten abonelik var mı arkadaşlar jildando

adım adım mikado yayınlarından
http://www.adimadim.com/tr-TR/ediluj

bizde iki aydır adım adıma uyeyiz,ilk başta basit  geliyor ama oglumun ilgisini çok çekti,aynı zamanda gonderdikleri materyallerlede cok ilgilendi.tavsiye ederim..


ediluj

bizde iki aydır adım adıma uyeyiz,ilk başta basit  geliyor ama oglumun ilgisini çok çekti,aynı zamanda gonderdikleri materyallerlede cok ilgilendi.tavsiye ederim..Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Parmak emme 0

Uyaran eksikligi-otizm 1

nonserveam 2Y
Son: hande,

Prematüre bebek 0

En iyi vitamin şurubu hangisi 1

ankaanka 4Y
Son: burkatek,