adım adım mı - anaokulu dergisi mi ? hangisi daha iyi ?

busybody soruyor: 6

arkadaşlar bu iki setten birisini almayı düşünüyorum.hangisini tavsiye edersiniz. alan arkadaşlarımız eksilerini artılarını yazarlarsa çok sevinirim. birde 2 yaş bu setler için erkenmi ?

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


tekatan

ben her ay tübitak ın ""dergısı meraklı"" minik alıyorum gazete bayılerı yada marketlerden...
okul  oncesı için..
2 yaş ıçın erken mı olur bılmıyorum ..ama ben aldım 2 yaşında hangı derghı olursa olsun çok ılgılenmedı..resımlerıne baktı..evırdı cevırdı...ben okudum..o bazen dınledı.bazen dınlemedı..


tekatan

pardon dergının adını yanlış yazdım""meraklı mınık""..


busybody

Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim.Anladığım ve araştırdığım kadarıyla anaokulu dergisi 3 yaşından sonra faydalı olucak .adım adım ise 9 aydan başlıyor. bizim için de sanırım 24-36 ay serisi uygun olacak. adım adım daha pahalıya geliyor anaokulu dergisine göre. diğeri de ucuz değil ya :) pişman olmak istemediğim için bu kadar inceliyorum.kusura bakmayın. tekatan teşekkür ederim bizde meraklı minik i takip ediyoruz. Abone değiliz ama sürekli alıyoruz. dediğin gibi oda biraz daha büyük çocuklar için .benim oğlumda çok yararlanamıyor. Karton oyunları falan daha oynamayı bilmiyor. bende o yüzden yaşına uygun bi set alayım diyorum.meraklı miniki de seri yapalım diye biriktiriyoruz işte.bazen de bakıyoruz resimlerine ben okuyorum o soruyor.İLgilensede oğlum tam olarak faydalanması için biraz daha büyümesi gerekiyor.


emp

adım adım dergisine üye oldunuz mu? memnun kaldınız mı merak ettim.


begums

10ayliktan itibaren adım adım abonesiyiz.ben çok faydasını gördüm.oğlum hem kitapsever oldu hem de çok şey öğrendi .herkese tavsiye ederim.diğer dergiden hiç almadım ama yorumlara bakınca almayı da hiç düşünmüyorum.


busybody

begums teşekkürler tavsiyelerin için. emp hayır abone olmadık maalesef. fiyatlar biraz tuzlu geldi bana. şöyle düşündüm aylık denk gelen tutara ben daha fazla sayıda dergi ve kitap alırım .aktivite oyuncağı vs bunları zaten alıp yapıyoruz evde bişeyler.Nette kaynak çok nasılsa. Dergi yerine kitaba yatırım yapsam daha faydalı diye düşündüm.Şimdi çocukların yaşlarına uygun çok kitap var nasılsa. Maşallah oğlum da ayırmıyor kitapmış dergiymiş.Daha büyüyünce zaten meraklı minik vs alıyoruz ona abone oluruz diye düşündüm. Belki yanlış belki doğru şimdilik böyle düşünüyorum.Ama bütçem el verseydi her iki dergiyide denemek kullanmak isterdim :)
Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Okulda şiddet ve kızımda çiş kaçırma sorunu 2

galaksi2 5Y
Son: HOPELESS,

Oyun grubu 0

Kucakta uyuma!imdat! 5

Parmak emme 3