Yönder okulları

hepsidolu soruyor: 4

merhaba atasehir yönder koleji hakkında bilgisi olan var mı? Anadolu Yakası ve ataşehir civarındaki okullarla ilgili yorumlar var ama yönder hakkında pek bilgi bulamadım.

okulun yaklaşımı nasıldır? küçük şeyler anaokullarını da sayarsak çok Şubesi var ve beni kaliteyi nasıl sağlıyorlar konusunda düşündürüyor.

Bu soruyu cevapla


34 Cevap


ayberke

Evet bu konuyu bizde duyduk ama okula sormadıķ alacağımız cevabın yok öyle bir şey olacağı için.Tabii bunun endısenide yaşamıyor değiliz.Ama kimse garanti veremez sanırsam.Risk.Ama küçük caplı okulların ekonomik krizden daha fazla zarar göreceğini düşünüyorum.Allah hepimize kolaylık versin.


london

ekonomık kriz tum okullarda var ancak dogalarda cok eskı olan kampuslerı kapatıyorlar.yenı devralan sahıbının kararı imiş.zaten kapansın çok çirkin olanlar var bakımsız olanlar kapanmalı.aplus olan şubeler liste fıyatlarıyla fark edılıyor.orada ingılızce hocaları oldukca seçkın.46330 tl sanırım ama 23 e kayıt olursunuz.tek cocuk yerıne ıkı cocuk alıp surumden kazanıyorlar bu da bır felsefe olabılır.üskudarda doğan kolejı dıye kucukbır okul var durumları ıyı degılmıs mesela ben içerden öğrendim.kapatak ıstıyorlar ogretmenler iş arıyor.

ataşehırde özel bır okulun genel muduru tanıdık bana dedıkı 1000 cocuk kapasıtelı bır okulda 25 bın tl ye 500 cocuk bulursan üstü kar.yani maalesef burada sistem böyle işliyor her yer ticarethane.

bu platformda bircok velının cocugunun egıtım hayatı degıstı.özelden mesaj atıp tesekkur eden var.yolun başında olan velılere duyurulur.bırde sadece tek okulda deneyım kazanmış bır velı olarak ben bu okuldan cok memnunum tavsıye ederım denmemelı.el elden üstundur.başka okul tanımayan elındekı okulun negatıf taraflarını göremeyebılır.

saygılar


nehirbahar

bizim kızlar da küçük şeylere gidiyor .aslında memnunuz. 


tecrubeli_baba

Olumlu ya da olumsuz, eski velilerden ziyade güncel velilerin değerlendirmelerinin geçerliliği daha yüksektir. Biz Ataşehir Yönder velisi olarak verilen eğitimden ve ilgili hizmetlerden memnunuz. Okulla ilgili olumlu olumsuz ayrıntılar aşağıdaki linkteki sayfadan itibaren uzun uzadıya tartışılmıştır.

https://www.nurturia.com.tr/questions/e1184061-eccf-4c8f-ab10-a8720094b588/71/20182019-ilkokul-arastirmalari-hk           

                                            
Cevaplamak için Üye ol