Eşim sedef hastası hamile kalabilir miyim ?

gizem24 soruyor: 4

Yıllarca evlenebilmeyi bekledim aylardir da gebe kalmaya ugrasiyorum su an yumurtlama tedavisi goruyorum, belki gebelik olacak esim sedef hastasi oldugu icin drosporin isimli hapları kullanıyor. Spermleri etkiler mi lutfen soyleyin ilaci yazan doktora baba olmak istedigini soyledi birsey olmaz demis ama internette boyle yazmiyor..

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Damla

İnternette dediğiniz nerede gördünüz spermleri etkilediği ile ilgili bilgiyi?


gizem24

Doktorsitesi.com


Damla

Metoject isimli bir sedef ilacı daha var, prospektüsünde de yazar erkeklerde çocuk düşünülüyorsa 3 ay süre ile kullanılmaması. Onunla karışıyor olabilir mi? Siz drosporinin prospektüsünü detaylı incelediniz mi? Dilerseniz bir doktora daha sorun, ayrıca kadın doğumcunun da bilmesi gerektiğini düşünüyorum. 


gizem24

Cok tesekkur ederim canim cevabin icin biz metoject metoart igne kullaniyorduk sirf bebek istedigimiz icin onu biraktik neredeyse bir senedir hic kullanmiyoruz. Bu ilacin prospektusunde dogurganliga dair herhangi bir yan etki yazmiyordu. Doktora soylemis baba olmayi dusundugunu birsey olmaz demis. Kadin dogumcuya soracagim yarin. Yine de o sitede doktorun verdigi cevabi gorunce uzuldum cok Allahım buyuk dualarla evladim saglikli gelir insallahCevaplamak için Üye ol