İsal ve pişik

nisa_nur_ecrin soruyor: 7

arkadaşlar artık alt degiştirmekden gına geldi isalmi yoksa ek gıdaya başladık ondanmı bebelac devam sütü verdim omu yaramadı yada dün 6 aylık aşısını olduk omu yapdı anlamadım sürekli yapmakdanda pişik oldu sürekli altını temizliyor pişik kremini de sürüyorum neden bu kadar sık yapıyor?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


ketrin

ek gıdaya başladıysanız ondan olmuş olması muhtemel. ishal olması için kıvamı ve renginin eskisinden farklı olması gerek öylemi? birde pişik için sudocrem deneyin derim. ıslak mendil kullanmayın ılık su ve pamukla temizleyin.


ipekkusgoz

alerjik bir durum olmasın. Doktorunu haberdar etseniz iyi olur bence.


nisa_nur_ecrin

kıvamında bi degişiklik yok ama yeşil renkli olmaya başladı .


mert_mert

ben kahvaltıya geçtiğimde kahvaltısına koyduğum pınar 6 ay sütü ishal yapmıştı oğlumu.ilk zamanlar.ek gıdadan olabilir.eğer antibiyotik aldıysa oda ishal yapıyor ilaç bitiminde.


Sinemce_e

kaka rengi yeşile de döndü ise enfeksiyon veya alerji açısından mutlakak değerlendirilmesi gerekir bence dr unuza danışın en kısa zamanda ve bu süreçte bol sıvı ve alıyorsa anne sütü verin çok geçmiş olsun


nisa_nur_ecrin

antibiyodik kullandık ama bir hafta oldu bırakalı dün 6.aylık aşısını olduk acaba omu mamamı anlamadım neden yeşilleşdi acaba birde.


nisa_nur_ecrin

bu şekil devam ederse yarın mutlaka götürcem. çok teşşekkür ederim.Cevaplamak için Üye ol