Bursa'da çocuk doktoru önerisi olan?

Isaura soruyor: 10

Aslında böyle bir soruya cevap görmüştüm ama bulamıyorum. İlgili bilgili sorduğum her soruya sabırla cevap verecek, muayenesi 5 dk dan uzun sürecek bir doktor arıyorum.  yardım ederseniz pıtırcığım da ben de çok mutlu oluruz.

Bu soruyu cevapla


43 Cevap


nurus

Ataevlerde PEDMER var.Orhan bey ve Timur bey için iyi şeyler duydum.


Acıbadem- Sabahat hanım,

Doruk( ankara yolu)-Sözer bey

şimdilik önerebileceğim bu isimler var...


opposition

Evet sabahat hanım iyidir, uzun sürer hem muayeneleri :)

Bizim dr umuz Feryal bey, konur da ama cebini vermez, acil durumlarda arayamazsın, evimize çok yakın olduğundan sorun olmuyor bizim için.


deniz14

ankara yolundakş doruk Fatif Gök cok memnunuz girdikmi asla 5 dakikada cıkmıyoruz 


zeyfe

biz Çekirge Doruk'ta Gönen Çelebi'ye gidiyoruz. Çok konuşkan değil ama sorduğumuz her soruya yanıt veriyor sabırla. İstediğim zaman cebinden de arıyorum sakince cevap veriyor sorularıma.


Isaura

sabahat hanımın çocuğu var mı? çocuğu olan bayan doktorların daha yararlı olacağı gibi bir takıntım var da.river

çekirge dorukta Hakan Bey  var çok memnunuz.bir de özel muayenehane gideriz derseniz kesinlikle Ahmet Memeşa.


azzraa

Yıldırım dorukta fatih gök bey.Biz doğduğundan beri ona götürüyoruz ve çooooookkk memnunuz.Acil bir durum da tlf de görüşüyoruz.Çekirge doruk ta da erdoğan bey o da çok iyi bir doktor.


SimgeAda

bızım doktorumuz Melek Gunel.. ama hastanede calısmıyor. o yuzden oglene kadar yuzyuze gorusemıyorsunuz.ama cepten ıstedıgınız zaman ulasabılırsınız. mumkun oldugunca atıbıyotık vb. ılaca karsıdır. dogal yontemlerden yanadır... bız 1 aylıktan berı ona gıdıyoruz..
ayrıca acıl durumlarda ıkı kez acıbadem de Sebahat Hn a gorunduk.. (tamamen tesaduf)..o da cok sefkatlı cok ılgılı bır dr..tiara

yıldırım doruk'ta fatih gök, acıbadem'de sabahat karakaşlılar.

ikisi de çok itinalı, ilgili ve iyi pediatristlerdir.


sekerlizuzu

yıldırım doruk hastanesi doktorları kesinlikle çok iyi ben bebeğimi doğduğu günden itibaren sözer sarıoğlu'na götürüyorum ve inanılmaz memnunum çok ilgili bir doktor tartışmasızCevaplamak için Üye ol