üç tekerlekli ve pedalsız olan bu bisikleti çok beğendim. ama emin olamıyorum.

zumre soruyor: 5

üç tekerlekli ve pedalsız olan bu bisikleti çok beğendim. ama emin olamıyorum. düz gidiyor ön tekerleklerin dönmemesi, zamanla sıkıcı hale getirir mi diye düşündürüyor. deneyimlerinize ihtiyacım var.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


rosered

kesinlikle gereksiz canım çocuklar çok çabuk sıkılıyor bunun yerine normal 3tekerlekli bisiklet alman çok daha doğru olur canım ya da sallanan ve tekerlekli at ta olabilir..


ozgu_naz

ben çocuk olsam hemen sıkılırdım:) sürekli düz yolu nerde bulucam:) bence normal bisiklet olabilir yada şu direksiyonu çevirince giden pedalsız olan ismini unuttum. ama bence hepsi için çok ufak. bence tabi:)


ilknur

Ben oğluma iki tekerlekli pedalsız bisikletlerden almıştım. Türkiyede taytay adı ile satılanlardan. Sıkılmak bir yana üstünden inmemek için direniyor. 22 aylıktan bu yana kullanıyor. Küçük yaşlarda pedal çevirmeyi çok iyi bilemediği için sürekli siz arkadan itelemek zorunda kalabilirsiniz. Bunda ayakları ile kendi gidiyor. Çok hızlı gidebildiği için çok keyif alıyor. Düz yol en büyük problem evet. Bizim evin yanında belediyenin parkı var. Büyük ve yürüyüş yolları olan bir park. Sürekli orada kullanıyor. 

Eğer pedalsız bisiklet düşünüyorsanız. Burada bir soruda paylaşılmıştı görüşler. http://www.nurturia.com.tr/questions/897f7c6e-6e71-4d49-886b-9de001289bbd/1/pedalsiz-tahta-bisiklet-ve-koruyucu-ekipman-secimi
 Ben iki tekerleklisini daha tavsiye ederim. Üç tekerlekliden daha çabuk sıkılması olası.

İlk dışarı sürüşümüzde videosunu çekmiştim. Biraz acemice gidiyor burada ama sonradan ayaklarını kaldırıp sürmeyi bile öğrendi.  http://vimeo.com/21132459 İnternette daha çok videoda bulabilirsiniz bu konuda.
 


Guneysmom

Siz siz olun internetten bilinmedik marka almayın ben o hatayı yaptım ikinci gün elimde kaldı Crayz markası bir bisiklet.


msasa

Bizde alacagiz da benim hosuma baby2go gitti renkleri falan cok hos kullanan varsa fikir verebilir miCevaplamak için Üye ol