Batıkent kreş

Nele soruyor: 9

sil

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


aycacancan

Arkadaşımın işlettiği çok tatlı pozitif öğretmenlerin olduğu bir kreş var aynı zamanda jimnastik dans gibi faliyetlerde yapılıyor,ismi Academy Family 


katre_06

biz kardelende ozel bilgi anaokuluna gittik memnun kaldik bir gorusun isterseniz


misscompeng

Merhabalar benim oğlum da 2 yas 2 aylık ve ben de kreş arıyorum,sora sora iki tane kreşe yoğunlaşmaya karar verdim.ilki academy family diğeri de çağ kreş. montessori eğitimi olsun diye bir takıntım yok ama çocuğumun bireyselliğine de saygı duyulmasını, kendi kendine bir şeyleri başarabiliyor olmasının desteklenmesini de isterim.eylül ayında başlamayı düşünüyoruz,bir kaç haftada netleştirmek istiyorum.siz karar verdiniz mi bilmiyorum ama ben de izlenimlerimi yazarım görüştüğüm zaman.


Nele

aeda79

Merhaba benim oğlumda 2 yaş 4 aylık, altı bezli bu sene yarım gün vermek istiyoruz. Çakırlarda oturuyırız ama annem götürüp getireceği için kardelen tarafında bir kreş arıyoruz. Geçen ay sihirli kalplere başlamıştı ama hiç memnun kalmadık. Kaynak koleji yakın ama orasıda ticari obje olarak görüyor ve çocuklar resmen bodrum katına tıkınmış gibi :( önerebileceğiniz bir yer var mı?


Nele

A


gun97

Ben de benzer bir arayışa yeni başladım. Acaba gittiğiniz kreşin ismini yazmanızda sakınca var mı? 


selma16

Bende bir kaç ay önce bu arayıştaydım. Bir kaç kreşe gönderdim hakikaten bu konuda iyi reklam yapmış duyulmuş kreşlere ama ilgi sevgi veya eğitim alamadım.Şimdi bir tane kreşe gönderiyorum Batıkent'te yaklaşık olarak 4 aydır burada kızım.Şu 4 ayda en ufak bi sorun yaşamadım. Bu konuda çok hassasım yoğun bir çalışma hayatım olduğu için evde çok kalamıyorum.Coçuğum vaktinin yarısını kreşte geçiriyor.Size tavsiyem çok iyi araştırım.Çok nahoş olaylarla karşılaştım.Şimdi mutlu olsam da :)


Slayer5

Merhabalar, ben de Batıkent'te kreş arıyorum. Oğlum şuan 5 aylık. 10 aylık olduğunda bakacak kimse olmayacağı için kreşe göndermek zorunda kalacağım. Bakıcı da bir opsiyon fakat açıkçası insanlara güvenemiyorum. Yarı yolda bırakma ihtimalleri var, hasta ya da acil iş durumunda gelemeyecekleri için benim sıkıntı yaşama durumum var. Dolayısıyla kreş hem bu anlamda sıkıntı çıkarmayacağı için hem de çocuğuma bir düzen alışkanlığı sağlayacağı için tercihim oluyor. Bugün Çağ eğitim kurumuyla görüştüm. Olumsuz bir düşüncem olmadı fakat bu konuda tecrübem olmadığı için varsa da noksanlıkları görememiş olabilirim. Sizlerden gelecek bilgiler benim için yönlendirici olacaktır. Gerek bu kurum gerekse öneri olarak varsa başka kurum hakkında bana bilgi verebilir misiniz?


Cevaplamak için Üye ol