İdeal Çocuk Sayısı

balerin soruyor: 10

Sevgil Annelr anne olmayı her kadın diler anne olan her kadın mutlu ve umutludur.Peki İdeal olan çocuk sayısı kaçtır;Hani derlerya Tek Çocuk Hiç,İki Karar,Üçü Zarar diye Sizce Kaç?

Bu soruyu cevapla


26 Cevap


balerin

Ben Kendi sorduğuma ilk kendim cevap vereyim taabiki her ailenin yaşam standartı ve yaşam koşulu farklıdır fakat her halükarda ben İKİ KARAR diyeceğim.


lopikcim

Büyüklerimiz en az 3 diyor, yaşam standart ve koşullarınız mühim değildir!!!!! Afedersiniz sorunuzu sabote etmek istemem ama artık patlamak üzereyim de:-((((


balerin

Ah Yokmu o büyüklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hani derlerya atalar evet bazı zamanlar mantıklı  Hani meşhur sözler vardır Tek Çocuk ANNEYİ iki çocuk Birbirlerin Yer,(Bak bunda Doğruluk Payı Çok :) ) Anneler İlk Çocuklarını Kendileri adına ikinciyi İlk Çocukları Namına Doğurur,(EEH bundada doğruluk Payı Yok değil:) ) Daha aklıma gelmedi sizlerin aklına gelen varsa sıralayın lütfen ;)


besgi

bence 2 çocuk ideal, kardeşsiz bir hayata mahkum etmeye hakkımız yok minişlerimizi diye düşünmek işin kolay yolu olsa da, anne babanın yaşam standardını, doyumunu, kaç çocuk ne kadar etkiler diye de değerlendirmek gerekiyor. 


ozlemada7

Herkes icin farklidir,kimine hic,kimine uc,kimine besmert_mert

bende form açmadan buradan sorumu sorsam olurmu nolurrrr :)))) 

  peki iki çoçuk arasında kaç yaş fark olmalıdır yani benim oğlum şuan 2 yaşında mesela doğurmayı düşünsem kaç yaşına kadar beklemeliyim :)))  kızma sakın ama açtığın form benim sorumada çok uygun ikisi bir arada olsun :)))


Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

şimdilik 2 ama maddi durumum çok daha iyi olursa 3 yaparım. Ya da evlat edinirim  bizkalabalık aile seviyorum. 


GOGO05

bende 3 isterim ama çalışan bir anne olunca 2 iyi diye düşünüyorum açıkçası bende kararsızım arada kaç yaş olsun diye ama muhtemelen bende 2 yaşına doğru gebelik düşünüyorumesra_26

bence aralarında az yaş farkı olması en güzeli


DoRuK_DiLeK

bakabildiğin çocuk sayısı en ideal çocuk sayısıdır. (bakım: gıda, sağlık, eğitim vs)Cevaplamak için Üye ol