Şarjlı süpürge yorumları

sema51 soruyor: 5

Çocuk olduğu için el altında bir süpürge olsun istiyorum. Prize takmadan kullanılabilen, emiş gücü iyi olan bir süpürge almak istiyorum. Bugüne kadar kaç tane aldıysam hep az çekiyorlar ve bir süre sonra ömrü bitiyor. Fiyatı önemli değil, yeter ki yaptığı için hakkını versin ve dayanıklı olsun. Kullandığınız markalarla ilgili yorumlarınızı paylaşabilir misiniz?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


yuksel_

Ben en son şu linktekini aldım ve çok memnun kaldım. Oldukça güçlü çekiyor ve temizlemesi çok kolay. 6 ay kadar oldu bir sorun yaşamadım.

http://www.hepsiburada.com/kenwood-hv170-islak-kuru-8-4v-sarjli-supurge-p-EVKENHV170


yelus

Fakir rct 144 kullaniyorum..Hali icin,toz almak icin ayri basligi var..Sarj 1.5 yil sonunda eskisi kadar iyi olmuyor..Bu benim 2.supurgem normal supurgelerimi hic kullanmiyorum.100 metrekarelik evi sarji bitmeden supurebiliyor.Kablo vs derdi yok egilmek gerekiyor sadece ama bu benim icin bi dezavantaj olmadi hic..


kuzeynep

Eğer fiyat sorun değilse dyson


fatmaank

Biz uzun zaman önce şu linkteki süpürgeyi aldık, mediamarkttan sanırım, emin olamıyorum çünkü en az 5 yıl oldu.

http://www.blackanddecker.com.tr/homeproducts/productdetails/catno/PV1820L/

Hiç sorun yaşamadık, emiş gücü gayet iyi, haznesi rahatça boşaltılabiliyor, şarjı iyi gidiyor vs. Daha yeni modelleri de çıkmıştır eminim, ben hala bunu kullanıyorum evimde.

Dyson'ın bir modeli ile bu aldığımız arasında kararsız kalmıştık, dyson da çok iyi, onun modellerine de bakabilirsiniz.


nilayy

Valla ne alacağınızı bilmiyprum ama rowenta kesinlikle almayın. Ben 280 tl miydi neydi aldığımda; makinenin sopa kısmı ile süpürge kısmının birleştiği teri küçğcük bir dil tutuyor. Tabii sopa kısmı uzun olduğu için, öne eğik duruyor ve zamanla kırılıyor. Benim 2 kere , kayınvalidemin 1 kere başına geldi aynı olay ve rowenta kullanıcı hatası deyip her seferinde o zamanın parasıyla 50şer lira para aldı bizden. Sonunda kayınpederim perçin gibi birşey yaptı bizim makinelere de kurtardı bizi bu sorundan ama inanın 280 liralık makineye 100 tl de tamir parası vermek enteresan oldu. Ki eminim kayınpederim obu yapmasaydı hala daha 3 ayda bir aynı parayı veriyor olurdum 😁😁😁Cevaplamak için Üye ol