4 mooms mamaro kullanan var mı?

sare_beren soruyor: 6

Merhaba, 2 aylık kızım bir türlü uyumuyor. Ayakta ve kucakta sallamaktan bitmiş durumdayım. Bıraktığımda 10 dakika içinde uyanıyor. 4 mooms mamaronun 2. elini buldum. Kullanıp memnun kalan var mı? Uyku konusunda işe yarıyor mu? 

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


seyircikoltugu

Bebekten bebeğe değişiyor. Ben de aynı sebeplerde 2 aylıkken sıfırını aldım. 5 dk bile oturmadı. Zaten hızla kilo aldığı için kilo sınırını da bir süre sonra aştı ve tertemiz şekilde depoya kaldırdık. Eğer bir yakınınızda varsa denemenizi tavsiye ederim. Bebeği duranlar çok memnun kalıyorlarmış.


sare_beren

Tanıdığım kimsede yok. 2. Eli bile ucuz değil. O yüzden alıp almama konusunda kararsızım. Ama bi umut işte ☺️ Peki ne kadar kullanılabilir sizce ?


pearlpearl

Merhabalar

ben iki çocuğum için de kullandım ve memnun kaldım hep orada uyudular. bence maksimum 6 aylık olana kadar kullanılabilir çünkü sonrasında bebek kalkmaya çalışıyor.


sare_beren

Dün aldık. Fakat ilk denemede biraz hızlı ayarladık galiba korktu çok ağladı. Sonrakilerde biraz daha iyiydi 10 dakikaya yakın etrafa baktı. İnşallah biz de zamanla uyuma kıvamına geliriz.😀 ya da biraz oyalanır da ufak tefek işlerimi yaparım. 


pearlpearl

hayırlı olsun, inşallah alışır.


sare_beren

Teşekkürler pearlpearl. İnşallah 🤲Cevaplamak için Üye ol