acil hafif vede kullanıslı puset tavsıyesı :)

belis soruyor: 10

chiccomu maclarenmı karar veremedim ılkı chıcco ama saglamlıktada maclareni onerıyo bıcok kısı.tavsıyelerınızı beklıyorum...

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


elif_kurtoglu

bizimki chicco ve şu anda ön tekerlerindeki bir problemden dolayı servisine gidecek:( çok sağlam değilmiş bence. tekrar alacak olsam mclaren alırdım.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Ben baston puset olarak önce chicco multiway almıştım, internette görüp sipariş etmiştim mağazaya, daha sonra tekerlekleri çıkınca bile bizim bagajımıza sığmayınca satmıştım.

Birgün Jane Sonic'i gördüm ve bayıldım resmen. Katlanınca uzunluğu sadece 97 cm, en kısa baston pusetmiş. Aldığımızda oğlum 4 aylıktı. Elden freni var, çok pratik. Havalandırma için pencereli yağmurluğu var. Bisiklet ayağı gibi ayağı var, katlayınca ayakta duruyor. 2 kademeli yatıyor, oturma ve yatma şeklinde.

Maclarenler de güzel ama bize fiyatı ve küçüklüğünden dolayı daha makul gelmişti.


belis

evet bu gidişle maclaren alacağım galiba.ama xlr modelı 2.pusetımız ıcın pahalı geldı dogrusu trıumph modelıde bayaa bi iyi gibi nickbulamadım ne dersin??:)


mama

maclaren xlr ve maclaren volo kullanıyorum. 1.'yi uzun boylu gezilerde ( bebeğin uyumasına olanak verdiği için. Sırtlığı 180 derece arkaya yatabiliyor), 2.sini de hergün parka çıkardığımda ya da kısa sürecek geziler için kullanıyorum (4.900 gr). Tek elle açıp kapatabiliyor, arabaya yükleyebiliyorsunuz.


selcen

baby2go 8080 aldık biz. Çok hafif baston kadar yani ama baston değil, çift yönlü 3 kademeli tamamen yatabiliyor, korumalı biz hafifliğinden çok memnunuz ama sağlamlığı konusunda şimdilik birşey diyemicemTunam10

ben de maclaren techno xt modelini almayı düşünüyorum ben de.
6,5 kg. 0 yaştan itibaren kullanılabiliyor.26 kg kadar garanti veriyor. yağmurluğu da var.
fiyat 840 tl.joker de 175 tl hediye puan veriyor.(840-175=665 tl'ye geliyor)
haşim işcanda 600 civarı.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Ashes :)))))))) Üniversite yıllarımda bile gidip gidip bebek arabası falan bakardım ToysRus'tan. :)) Bebeğim oldu, hala kataloglardan, mağazalara gidince falan bebek arabası vs. bakıyorum. :) Alacak olduğumdan değil, artık yeter hehehe ama merak işte. :) Yeni birşey çıkmış mı, özelliği ne falan. Mesela markaların kullanıcılardan aldıkları feedback doğrultusunda ürünlerini geliştirmelerine hayranım. Her ürün yıllar geçtikçe daha kullanışlı hale geliyor. :)


Aysegul_Yagmur_Irmak

Hehehehe zaten özel bir iş yapacak olsam yani dükkan falan gibi kesinlikle bebek ürünleri satmam lazım, çok keyifli geliyor. Ya da Joker gibi büyük bir bebek/çocuk mağazasında çalışmam lazım. Mağaza müdürü, ya da insan kaynakları falan fena olmazdı. :)

Evet dediğin gibi bir özellik olsa güzel olurdu gerçekten. Ben bebek beslenmesi konusunda kendimi eksik görüyorum mesela, arkadaşların bu konuda bilgisi müthiş.Tunam10

Bebek arabası konusunda ırmakyağmur ile hülyatuna'nın tavsiyeleri bize de çok faydası oldu açıkçası.
ayrıca hülyatuna sayesinde geceleri çok daha rahat uyuyorum. her sabahta iyiki önerisini dinlemişim allah razı olsun diyorum:)
Irmakyağmur senin de gerçekten keyif aldığın belli. Ama bence daha hoş olanı bunu biz tecrübesizlerle paylaşma hevesin. Çok saol valla. Ben çok faydalanıyorum. Bende araştırmayı ve paylaşmayı çok sevdiğim için sanırım doğru yerdeyiz diye düşünüyorum:)


Aysegul_Yagmur_Irmak

Öpüyorum ben o zaman sizi. :) Birilerine fayda sağladığımı bilmek çok güzel.


Cevaplamak için Üye ol