Bir aydır geniz akıntısı var

meysaanne soruyor: 4

oğlum da bir aydır geniz akıntısı var ciğerleri temiz dedi doktor akıntı için antibyotik vermedi ama doğal yöntemlerle de geçiremedik ne yapalım ne tavsiye edersiniz

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


atakuzu

bizim de hastalık nedenimiz olur geniz akıntısı. ben de öyleyim çocukluğumdan beri. süt geniz akıntısını artırdığından vermiyorum bu dönemde gerekirse bir hafta.çok iyi temizliyorum. herkese öneririm cidden hayatımızı rahatlattı abfen sinüs rinse diye bi burun yıkama kiti var. Alerji doktorumuza bu nedenle dua ediyorum ben de yapıyorum geniz akıntım olunca.bir de çoksa birkaç gün sudafed verip kurutuyorum.kafasına şapka takın bir de.özellikle geniz akıntısı sebebi geniz eti falansa iyi geliyor ben de takıyorum o durumda.


lina

papatya çayıyla buğu yapın .muhteşem boşaltıyor  biz ondan sonra rahatladık. akşamları 1 bardak kadar su kaynatıp içine 2 yemek kaşığı papatya koyup bir taşım kaynatın ve koklatın .normalde 5 dk  2 kez ama çocuklar dayanmadığı için ne kadar durursa yaptım ben..çok faydasını gördüm..şifalar dilerim..


jise

Ben hem kendimin hem kızımın geçmeyen geniz akıntısı için çörek otu yağı kullandım. Sabah ve akşam kendi bitki çayıma 5 damla, iklim'in bitki çayına 2-3 damla ekledim. sonuç çok memnun ediciydi. yalnız şuan akıntıdan ziyade doluluk var, şiddetli öksürükle birlikte, onda pek etkili olmadı.


meysaanne

oğlum hergün  dk yürüyerek kreşe gidiyor ve o arada şapka taktırmıyor. daha doğrusu taktığım da da terliyor ne yapmak lazım bir türlü geçmiyorCevaplamak için Üye ol