Allianz mı Ergo İsviçre mi?

Ayliz soruyor: 9

Merhaba Arkadaşlar,

Sağlık sigortası yaptırmak istiyorum.

Allianz ile Ergo İsviçre arasında kaldım. Hangisi daha avantajlı, hastayı çok uğraştırmayan, bahanelerle geri ödeme yapmayan.

Bu soruyu cevapla


29 Cevap


muhtekulade

Merhaba.
Kendi kriterlerinizi belirlediyseniz ilgilendiğiniz firmaların Müşteri Danışmanları ile görüşmenizi ve istediğiniz planın özel şartlarını incelemenizi tavsiye ederim.

Bütün sigorta şirketlerinin kapsadığı ve kapsamadığı şeyler vardır. Önemli olan sizin kriterlerinizin, şirketlerin size sundukları ile ne kadar bağdaştığıdır.

Doktor anlaşmalı değilse, kullandığınız hastanedeki anlaşmalı doktor fiyatı geçerlidir. Ve bekleme süresi Allianz'da hala 5 ay.

(Size cevap vermek için siteye üye oldum fakat üye olurken gördüğüm ayrıntılar böyle bir siteye daha önce hiç rastlamadığımı farkettirdi. Güzel bir site olmuş  : )


buraksigorta

Merhaba,

Allianz Sağlık sigortalarını tavsiye edebilirim. %20 indirimli kampanya indiriminden faydalanabilirsiniz. buraksigo@email.koc.net adresine Tc kimlik no ve doğum tarihinizi bildirirseniz size özel teklif hazırlayabilirim.

iyigünler


MelekAnne

Bende bu sene allianzdan yaptırdım. Ailecek yatarak aldık.
Şu anda normal fiyatlar üzerinden %20 indirim mi var? Yaptırmak isteyen arkadaşlarım var Burak bey.


buraksigorta

Günaydın,

Evet Şuanki fiyatlar üzerinden %20 indirim bulunmakta. ilgilenen arkadaşlarınız var ise benimle irtibata geçebilirler bilgi ve teklif almak için.

Allianz Burak Sigorta

Tel: 216 361 32 01
Email: buraksigo@email.koc.net

İyigünler.muhtekulade


Bahsedilen indirim acentelerin yapabileceği normal indirimdir. Allianz ın kampanyası olursa zaten sitesinden görebilirsiniz.

Tabi seçiminizin acente mi, yoksa Genel Müdürlük Personeli mi olacağına da arkadaşlarınızdan aldığınız geri dönüşlere göre karar vermenizi de ek bilgi olarak belirtmek isterim.

Genel müdürlükler genelde tüm satış kanallarında denetlemede bulunurlar.

Ancak genel müdürlüğe bağlı müşteri temsilcilerinde bu denetlemenin üzerine diğer müdürlerinde denetlemesi vardır. Tabi tanıdığınız bir acente ise yine aldığınız dönüşler üzerine hareket etmeniz adınıza iyi olacaktır.


buraksigorta

Eğer Sigorta şirketinizden memnun değilseniz Bir dilekçeyle tüm haklarınızla beraber şirket değiştirebilirsiniz.


revve

Buraksigorta, şirket değiştirmek için poliçe bitiş tarihini mi beklemek gerekli ? Yoksa poliçe dönemi devam ederken değiştirme yapabilme imkanı varmı?


buraksigorta

Policenizin yenilenme donemini beklemelisiniz bitmeden 1 ay once yapabilirsiniz. Ayni sirkette acente degisimini istediginiz zaman yapabilirsiniz. Suanki sirketiniz hangisi


buraksigorta

http://www.buraksigorta.com/ Online teklif ekranlarımızı kullanabilirsiniz.Cevaplamak için Üye ol