Internetten Oyuncak

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


Daphnes_Mum

Minikbaby.com'dan yapmıştım bir kez oyuncak alışverişimizi. Kargo şirketinden kaynaklı bir sıkıntı yaşanmış olmasına rağmen ürün elime ulaşana dek gösterdikleri ilgiden ve açıklamalardan çok memnun kalmıştım. Güvenilirliği açısından da kesinlikle bu siteyi tavsiye edebilirim.


iptal_uye

ben birçok bebek alışverişini minikbaby.den yapıyorum ve çok da memnunum. ilgi ve hızlı kargolama süper. kargoyu da her zamamn ups seçiyorum ;))


meycan

Oyuncak almadım ama kitapalrı hep cogitoy'dan aldım.


hayatto

Kirazbebeden lamaze oyuncak ve tiny love kumas kitapları uygun fiyata almıstım .


Ulku

ahhh hayat, yarama parmak bastin, o tiny love kitaplarin kirazbebedeki indirimini kacirmisiz. sonra hicbir yerde stokta bulamadim, olan birkac yer nette ucubik sitelerdi ve fiyat da astronomikti. yurtdisinda bile bulamadim.

"a day at the seashore"
"stroll in the park"

ikinci el almak icin de her yere ilan birakmistim, o kadar vahimdi durumum yani, takmistim kafayi :)esraozlem

Oyuncakları internetten almadım, elime alıp, bununla oynayabilir mi filan diye incelemek hoşuma gidiyor. Fırsat buldukça alıyorum. Ada küçükken kolaydı, şu andaki dönemde farkında olduğu için durumun, zorlaşmaya başladı ancak yine de iki kere birlikte alışveriş yaptık, kazasız kurtardık. Kazadan kastım, bir şeyleri almam için tutturması, vs. O daha ziyade raflar arasında dolaşıp, müzik aletlerini filan kurcalamıştı :)

Ada için kitap alışverişini ise başlangıçta hep yine gidip bizzat kitapçıdan yapıyordum. Ben kitapları karıştırmayı, okumayı (Ada için olanların direkt hepsini okuyorum şu anda), incelemeyi ve o şekilde almayı seviyorum. Ancak bir süre sonra internet'i artık kitap alma amaçlı kullanmaya başladım. Yerinde gördüğüm, incelediğim ve listeme eklediğim kitapları, daha sonra www.kipitap.com adresinden alıyorum.


Daphnes_Mum

Ben kiraz.bebe'den bir kez alışveriş yaptım ve son oldu hiç memnun kalmadım. Gönderdikleri oda termometresi bozuk çıktı. Bu konuda müşteri hizmetlerinden de net bir cevap asla alamadım:(


Tunam10

özgecim ben www.hepsiburada.com alışveriş hacmi yüksek olduğundan yorumlardan çok yararlanıyorum.genelde fiyatlarda uygun.
ben de yavaş yavaş oyuncak alışverişine başladım. aldığımız ilk oyuncak tunanın hoşuna gitti.
bende bakmaya başladım ne olabilir diye. hepsiburada çeşitte çok,marka da.180708

Ekolojik, organik, bol çeşit ve tamamı sertifikalı ve tertemiz  oyuncaklar olduğu için tercihim www.greengoods.com.tr


erenim

re:180708

önerdiğin siteye girdim hoş bi yere benziyor,sadece oyuncak mı aldın?
Cevaplamak için Üye ol