hastane

rabiatalas soruyor: 4

ankara medicana hastanesinde dogum yapan arkadaslar var mi , yada  bilgisi olan paylasirsa sevinirim.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


iflah_olmaz

ben varım.doktorunuz  kimmmm

 


rabiatalas

doktorum sevgi hanim,nasil memnun kaldiniz mi bilgi verirseniz sevinirim


iflah_olmaz

benim doktorum dışardandı ahmet bostancı.hastaneden çok mennun kaldım.doktorum zaten çok iyiydi.onun dışında hastanenin ilgisinden,temizliğinden ve yemeklerinden çok mennun kaldım.tek kusuru cep yakması.daha doğrusu medicananın acayip paragöz bir yanı var.gebeykende 2 kere yattım orda.extra acayip faturalar çıkarışlardı.ki ben emekli sandığına bağlıyım.

DOĞUM ise paket fiyat zaten.değişmez.doktoruna sorar öğrenirsin.benim doktorum tobb,güven le de anlaşmalıydı.hangisini istersen demişti.ama medicananın aletleri,ameliyathanesi falan son teknoloji demişti.nitekim kendi eşi de orda doğum yaptı.bende bunu da düşünerek medicana da karar kıldım.

odanı süslemiyorlar sadece kapısına kapı süsü takıyolar.o yüzden kendin süslerini yanında götür.

ODALAR zaten tek kişilk,geniş ve ferah.ebeler çok cici.hepsi doğum ebesi bu konuda önemli bence.tık desen geliyorlar.başka merak ettiğin bişey var mı?

 


rabiatalas

cok tesekkur ederim sagolasin.. ben dk sordum ssk ile anlasma yok dedi hersey dahil 2750 dedi.bende hem fiyat hem hastane arastiriyorum.ilk dogumu mu 21 ay once cag hastanesinde ssk li olarak 1500 falan yapmistim...Cevaplamak için Üye ol