chicco marka biberon kullananlar

semaysenur soruyor: 5

ben chicco marka cam biberon aldım daha kızım doğmadı ama nolur ne olmaz diye aliyim dedim ama.. bu marka biberon kullanan varmı tereddütte kaldım nası acaba kullanışlımıdır.....

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


semaysenur

teşekkrler gülmina :) morelini bozan herneyse umarım düzelir en kısa zamanda ..


larem35

bende senin gibi hamileyken almıştım chicconun iki cam biberonunu.kuçuk boy olanını ilk yıl su için kullandık sadece,diğeri hiç kullanılmadı.çunku oğlum biberondan su dışında birşey içmedi.2 yaşına kadr emdi onun etkısımıdır bilmiyorum,sevdiremedim biberonu.bence  acele etme bir tane almışsın zaten,belkı bebeğin benimki gibi biberon kullanmayacak.duruma gore bakar,oyle alırsın..


polen

hamileyken biberon almayı gereksiz buuyorum.ben aventin setini almıştım oğluma hamileyken.birkez bile kullanmadım.ona verilen paraya daha yararlı ve kullanılacak birşey mesela çıtçıtlı body,battaniye vs gibi şeylere verilmesi taraftarıyım.doğduktan sonra eğer gerekiyorsa alınabilir .
bir de biberona çocuk karar veriyor.4 çeşitten sonra dr brawn's biberonu beğendirebilmiştim oğluma.kızdaysa bıraktık biberonu sen sağ ben selamet:).kaşıkla bardakla içiyor.uyurken bile içiyor bu şekilde.


semaysenur

ya aslında bnde doğduktan sonra alırım diye düşünüyodum ama hastaneye giderken yanında bi tane bulundur dediler stresten falan sütün gelmezse falan diye inş.. öyle bişey olmaz da sütüm bol bol gelir...yani neolur neolmaz diye aldım bide ilk bebeğim olduğu için tam bilemiyorum ..


cankush

gayet başarılıdır, iyi günlerde kullanın :)
Cevaplamak için Üye ol