Keçiören'de kreş tavsiyesi güncelleme

burcueylul soruyor: 10

Sevgili anneler merhaba, bu sitede daha önce aratırken ankara keçiören'de ki kreşlerle ilgili bir kaç tavsiyeye rast geldim. Fakat hepsi yıllar öncesine ait yorum ve tavsiyeler. Bu konuyu biraz daha güncellemek ve benim gibi bu bölgede kreş arayan annelere rehber olmak adına yeniden önerilerinizi paylaşır mısınız? Kızım 3 yaşına girecek ve keçiören bölgesinde kreş arıyoruz. Buradaki eski yorumları dikkate alarak geçenlerde özel çocuk dünyası kreşi ile görüştüm. Çok samimilerdi fakat baktığım ilk yerle yorum yapmak güç. Bir de buğday anaokulu ve ilk yuvam var aklımda. (o da buradaki tavsiyelerden) buraya çocuklarını gönderen velilerin yorumları nelerdir acaba? Bunun dışında bölgedeki kreşlere yönelik sizin öneri ve tavsiyeleriniz nedir acaba? Çocuklarınızı gönderip memnun kaldığınız kreşler hangileri? Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olacağım. Sevgilerimle. 

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


mnisak

Merhaba, 

Biz Subayevlerinde Can Kardeş kreşinden çok memnunuz, yakınlarda oturuyorsanız tavsiye ederim.


burcueylul

Merhaba, kusura bakmayın şimdi gördüm yorumunuzu. Çok teşekkür ederim fakat subayevleri bizim için çok ters. 

Annelerden de başka ses seda yok. :) Bir kez daha sorumu yinelemek istiyorum, anneler yok mu acaba keçiören için kreş tavsiyeniz??? Biz şimdiye kadar özel çocuk dünyası ve ilk yuvam ile görüştük. Gerçekten çok zor işmiş. Bir de ingiliz kültür kids a loud var karargahtepe'de. burası hakkında bir kaç olumsuz yoruma denk geldim. Hali hazırda çocuğu giden var mı acaba? lütfen yardımınıza ihtiyacım var. 


eakel82

Merhaba ne yaptınız acaba? Ben de keçiören de oturuyorum. Bir kaç yorumdan yola çılarak ben de çocuk dünyası,ilk yuvam ile görüştüm. Kidsaloud dan da randevu aldım. Ama bilemiyorum. İçime sinmeyen şeyler var.


ukbjk

aşağı eğlence , susam sokağı, mutlaka gidin görün konuşun


burcueylul

Merhaba, biz çocuğumuzu yaptığımız araştırmalar sonucunda  Kids A Loud'a (sanatoryumda) göndermeye karar verdik. Hatta üç ay oldu başlayalı. Daha önce bu kreş hakkında çok olumsuz yoruma denk gelmiştim ve bu beni tereddüte düşürmüştü. Fakat şu an "iyi ki de burayı seçmişiz" diyorum. Çok güzel bir eğitim sistemi var ve öğretmenleri inanılmaz güleryüzlü, içten. Canı gönülden tavsiye ederim yani. :) eakel82

burcueylul Çok teşekkür ederim verdiğiniz cevap için. Benim de kızım 2014 doğumlu ve okuduğum yorumların geneli olumsuz olunca aklım çok karışmıştı. Randevulu sistem oluşu kafamda soru işarerleri oluşturmuştu.


eakel82

Ukbjk size de tavsiyeniz için teşekkür ederim


muzisyenanne

Merhaba sevgili anneler,

2012 doğumlu kızım yaklaşık 3 senedir çocuk dünyası anaokuluna gidiyor. Keçiören'de bulunan pek çok kreş ile görüşmüştüm fakat hiç biri içime sinmemişti. Okulun tüm etkinliklerinden memnum. Her ay gönderilen aylık bültenle okulda yapılan tüm etkinlerden haberdar oluyorum. Yemeklerin hepsinin yoğurdundan,salçasına okulda yapılması beni çeken başka bir artısı oldu. Okulda çalışan tüm öğretmenler güler yüzlü ve işlerini severek yaptıkları belli. Kurucusu Fatma Hanım da her zaman okulda bulunuyor ve ne zaman istesek ulaşabiliyoruz. Ayrıca oldukça güler yüzlü ve bir problem olması durumunda her zaman çözüm odaklı yaklaşıyor.Okula ilk başladığımız günlerde yemek yeme problemi yaşarken şimdi herşeyi yiyor.  Geçen yıla kıyasla, bu sene İngilizce derslerinden de oldukça memnum.  Buna İngilizce öğretmenlerinin yabancı olmasının epey etkisi olduğunu düşünüyorum.eakel82

muzisyenanne yorumunuz için çok ama çok teşekkür ederim. Ben de kısmetse kızımı çocuk dünyasına vereceğim galiba. Aslında çok seçenekte yok gibi. Herşeyden öte kızımın gideceği okulun evimize yakın olmasını istiyorum. Ben kızımı çok erken saatlerde okula bırakacağım. Çalışan anne baba çocuğunun kaderini yaşacak. Tüm gününü güvenle geçireceği bir yer olsun o kadar çok istiyorum ki. Sizin yapmış olduğunuz yorum bana çok iyi geldi. Gidip gezdiğimde bana sadece fiziksel koşulları küçük gelmişti. Ancak keçiörende alan olarak pek bir yer olmayışını düşünürsek, aslında çokta küçük değil:) yoğurt vs gibi yiyecekleri kendilerinin yaptıklarını bilmiyordum. Bu durumda işin açıkçası beni memnun etti. 


muzisyenanne

Sevgili eakel82,yardımcı olabildiysem çok mutlu oldum.Kısmetse çocuğunuzu yazdırdıktan sonra sizinle  tanışmayı çok isterim.Cevaplamak için Üye ol