green kids ürünlerini kullanan var mı?

zehra soruyor: 4

Bebegi icin Green kids ürünlerinden kullanan var mı? Oglum cok alerjik bir tene sahip ve bu ürünler de antialerjikmis. Tecrubelerinizi paylasırsanız cok sevinirim. 

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ozgeozc

Bizimki de alerjik..Green Kids değil ama doktor tavsiyesi ile 99'un vücut ve saç şampuanı birlikte olan ürününü kullanıyoruz. Eczanede satılıyor. Memnun kaldık.


deniss

merhaba benim kızımda da kuru cilt ve egzema sorunu var. biz mustelanın ürünlerini kullanıyoruz ve gayet memnunuz. doktorumuz tavsiye etmişti. eczanelerde satılıyor sadece. biraz pahalı gibi görünebilir ama biz 1. ayda aldığımız şampuanı hala kullanıyoruz hemde haftada en az 2 kere banyo yaptığımız halde :)


Nil

Antialerjik olduğu yazıyor ama paraben dolu içi. Antialerjik diye almıştım ben de ama çocuklara kullanmadım içeriğini görünce.


eyc14

ben kullanıyorum. alerjik bünyeli oğlum. piyasada kullanmadığım marka kalmadı. Sebamed, Chicco, Mustela, Babe,  Organics, Trukids vs. şimdilik green kids'de karar kıldık. Danimarka astım allerji derneği tarafından sertifika verilmiş.  Paraben ve alerjik reaksiyona sebep olan hiçbir kimyasal içermediği söyleniyor. İçeriğinde de paraben içeren bir kimyasal görmedim ben. Alırken dikkat ediyorum çünkü. Cevaplamak için Üye ol