14 aylık bebek kreş arayışı - sesimi duyan yok muuuuu?

cincon soruyor: 6

Arkadaşlar Merhaba,

Kızım neredeyse 14 Aylık olacak, çalıştığımdan dolayı, bakıcı uzun arayışlarımdan sonra bir türlü  güvenilir ve ev adresime yakın oturan birisini bulamadığımdan dolayı kreşleri araştırdım. Kozyatağı Şenesenevler'deki UçanAt Bebek Bakımevi  ile ilgili bir bilginiz var mıdır? Ayrıca Kozyatağı, Sahrayıcedid, Erenköy veya Suadiye yakınlarda bebek bakan güvenilir kreşler hakkında bilginiz  varsa paylaşabilir misiniz? Çok Teşekkürler.

 

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


paylin

bence ne yapip edin güvenilir ve ii bir bakıcı bulun eve kamera takarsnız gözünüz arkadada kalmaz ama kreş için çok küçükler ben kreşte staj yaptım öğretmeninde yapacağı bir şey yok 3ünü aynı anda uyutmak zorunda kalıyor mesela,bazen yemek yemiyor çocuklar yarı aç yarı tok kalıyor,bezi değiştirmede geç kalınabiliyor.Her yer böyle değildir belki  ama evde bilirsinizki saatinde yemiş uyumuş en önemliside birebir ilgi ve sevgi görmüş.


cincon

çok teşekkürler, cevabınız için, çok arıyorum güvenilir birisini ama ne yazıkki, bazen saati, bazen de yolu bahane ediyorlar, güya iş arayan ve ihtiyacı olan çok ama arayınca da kimse yok.


guta

Bir arkadaşımın 21 aylık kızı Çekirdek Yuvaya başlamıştı, çok memnunlar. 14 aylık alıyor mu hiçbir fikrim yok ama gidip bir görün isterseniz.


cincon

Arkadaşlar selam, bugünki yaşadığım küçük bakıcı olayından sonra, anladımki hiçkimse işsizim diye sitem etmesin, iş imkanı  var ama çalışacak adam yok!!!! Kişinin kendisiyle anlaştık, çok uyumlu ve ılımlı idi, tek vesait ile 25 dakikalık yoldan gelecekti, ama bu sabah gelecekken biranda sabah sadece mesaj ile havanın çok karanlık olduğunu, ki sabah 06:45 - 07:00 arası İstanbul gibi bir şehirde artık sokak ve caddeler işe giden insanlarla  o kadar çok dolu olmasına rağmen bu saatte evden çıkıp, gelemeyeceğini yazmış. Bu gidişle işsizlik bu tüp kaprislerden dolayı böyleee sürer giderrr.


mustafamami

ben de böyle sorunlar yaşamamak için 13 aylıkken kreşe verdim. ama ben avrupa yakasındayım. balmumcu sevgi yumağı'na verdim. işyerim teşvikiye'de. yakın sayılır. ama 2 yaş altında bu civarda bebek alan tek yer orasıydı. tek dezavantajı hasta olması. kreşin sahibi bey de görüşmemizde ilk yıl hasta olacak maalesef dedi zaten. ama onun dışında çok faydasını gördüm. çalışıyorum ayrıca böyle son dakikada ortaya çıkan bakıcı kaprisiyle uğraşabilecek esnekliğim de yok. arada ateşi varsa izin alıp evde kalabiliyorum o zaman da evden takip ediyorum... inşallah bulursunuz... 


dlk34

benim kızım suadiyede sihirli orman anaokuluna gidiyor biz çok memnunuz kızımda çok mutlu gidip geliyor güler yüzlü güvenilir insanlar gözüm hiç arkada kalmıyor tavsiye ederim sevgiler...Cevaplamak için Üye ol