şerifali akd kids

banu10deniz soruyor: 3

Merhaba

Şerifali AKD kids e çocugunu gönderen var mı? Kreş kısmı için bina bakımsız duruyor. Sınıflar karanlık . Ancak eğitim güzel görünüyor. Kreşe gidenlerin yorumları önemli tabiyki. 

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


bayselif

Ben uyutuluyor mu diye sorduğumda " hayır uyutmuyoruz yıllık ingilizce hedeflerimiz var bunları yetiştirmek için uykuyu kaldırdık" demişlerdi, hiç arkama dönüp bakmadan gitmiştim.Zaten bina da hiç içime sinmemişti dediğiniz gibi.

Eğitimden ziyade kreşlerde güvenilirlik, çocuğun mutlu olabileceği ortamı aradığım için Şerifali MJS Okullarına yazdırdım.Araştırmadıysanız gidip görmenizi tavsiye ederim.


Beren2014

Ben de evime yakın olduğu için AKD Kids Şerifali'yi gezdim, inanılmaz hayalkırıklığı yaşadım. O yüzden Ataşehir şubesine gittim, arada dağlar kadar fark var. Helen Doron ile burası arasında kararsızım. Çocuğunu bu okullara gönderenler varsa yorumlarını rica ediyorum. AKD fiyat olarak biraz daha uygun. Helen Doron'un da eğitim sistemi ve eğitim materyalleri hoşuma gitti.


gokce_nur_

Ben 2 yıldır gönderiyorum Şerifali şubesinden çok memnunum.Kızım çok mutlu bizim önceliğimiz çocuğumuzun mutlu olması.Öğretmen okul kadrosu çok samimi her konuda bize destek oluyorlar.Yeme problemimiz vardı okulun ilgisi sayesinde bunu aştık.İngilizce ve Güzel sanat eğitimlerinin etkilerini kızımda gördükçe şaşırıyoruz.Uyku konusunda geçen yıl uyuyorlardı artık 4 yaş uyumuyor öğlen uyuduğunda malesef gece geç saatlere kadar oturuyor :( çocukları uyutmak zaten okulların tercih edeceği rahatçı bir sistem  bu konuda okulun eğitim odaklı  oluşu tercih sebebim Çok okul araştırdım şerifali bölgesinde, şerifali Akd arkadaşım referansıyla gönderdim çok memnunuz.Cevaplamak için Üye ol