Dogum sonrasi korse..

denizkayla soruyor: 4

oglumda 25 kilo aldim ve dogum sonrasi yani 3 gün sonra evime geldigimde korse taktim ve 8 ay hic cikarmadim.Abartmiyorum inanin cikartmadim:) sonrasinda göbegim eskisi gibi oldu hatta catlagim olmadigi icin tatildeyken dogum yapmis olduguma sasiyorlardi..


bunda yine takicam insl.ama herkez bence yanlis takma diyor,doktorumda aman aman onermiyor acikcsi.sizlerde taktinizmi korse?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Ervinveannesi

Ben de hamileyken aldım bir kaç çeşit hem de hangisi iyi olursa onu giyerim diye..Sonuç olumsuz çünkü kullanamadım..Nisan da doğum yapmıştım sıcakların başlaması ve benim huylu oluşum engel oldu..
Madem takmayı başarıp olumlu sonuçlar almışsınız daha ne soruyorsunuz kesin takın derim kalan göbek hele sezeryansa berbat oluyor..
Kan dolaşımı açısından mı sakınca görüyor takma diyenler anlamadım :S ama doktorunz takma demediyse kesin takmalısınız..
Sezeryan göbeği kalmış ve ondan nefret eden korse takamamış pişman bir dost önerisi :)))


denizkayla

hayir normal dogum yaptim,evet kan dolasimi acisinda sakincali diyorlar.doktorum cok onermiyor takdemem ama istiyorsan mesuliyet senin diyor..


sPetek

Ben çevremde çok duydum takanları ve memnun kalanları... sağlık açısından da bi sakıncasını duymadım açıkçası ...

Ben kendim takmadım ama pişmanım biraz... keşke taksaymışım hafif bir göbeciğim var uyuz ediyor beni de :))


burcuege

bana da önermedi doktorum. ben de takmadım. şimdi göbeğim öyle kötü görünüyor ki. takan arkadaşlarımın gayet güzel toparlandı.Cevaplamak için Üye ol