hangi ateş ölçer ?????

adrian_sevcan_ soruyor: 10

şu an dijital olanından kullanıyorum ama bebeğim rahatsız oluyor :(
3 ayımız bitmek üzere.
deneyimli annelerim sizce hangi ateş ölçer daha güvenli

Bu soruyu cevapla


18 Cevap


hande

en kolayı kulaktan ölçenler, bir de chicco nun alından ölçeni var o da iyi ama kafasının doğru noktasına koyamazsanız sonuç yanlış çıkabiliyor.


hande

en kolayı kulaktan ölçenler, bir de chicco nun alından ölçeni var o da iyi ama kafasının doğru noktasına koyamazsanız sonuç yanlış çıkabiliyor.


ra_she_de

braunun kulaktan ölen ateş ölçerini tavsiye ederim. çok hızlı ölçüyor. bir de braunun servisi çok iyi bizim ateş ölçerimiz bozuldu yenisi ile değiştirdiler. bizim kullandığımız model piyasada olmadığı için bir üst modeliyle değişim yaptılar.


adrian_sevcan_

acil almam gerekli ve brauna karar verildi o zaman :) teşekkürle ra_she_de


aysesat

bizim doktor en doğru ölçennin  cıvalı ateşölçer olduğunu söyler.bende hep digitali kullandımkedidirkedi

Ben de braun kullanıyorum ama digital göstergesi ışıklı bir model varsa çok iyi olur. Çünkü gece karanlıkta hem olcum yaparken kulagının deliğine güzel oturtmak sorun oluyor hem de olctugunuz atesı görmek. Cep telefonu ısıgı olmazsa olmuyor.


bamelca

en iyisi civalı olanlarmış uzamanlar öyle söylüyor diğerleri biraz daha yüksek ölçüyo bilginize


yali

En doğru ölçen ateş ölçer koltuk altından olanmış doktorumuz söylemişti.Birde öyle pahalı markalara gerek yok doktorlarda genelde hep o basitlerden var ben farkı olduğunu düşünmüyorumayberke

Evet iyi olanı cıvalı olanlar ama onlarıda ıyı muhafaza etmek lazım.Kırılmaması gerekiyor.İçindeki cıva yüzünden.


lopikcim

bizim dr umuzda daha dün  en doğru ölçümün koltukaltından olduğunu ve boşuna tonlarca para vermenin gereksiz olduğunu söyledi, ama gelin görün ki bu yaştaki çocuklar da gerekli süre koltukaltlarında tutturmuyorlar ateşölçeri, o yüzden yine kulaktan olana devam...Cevaplamak için Üye ol