Neden geriye dönük oto koltuğu?

fatos soruyor: 4

Merhaba,

Oğlum 8 aylık oldu ve anakucağı artık pek rahat değil. Burdan bir araştırayım dedim ve genelde geriye dönük koltuk önerildiğini gördüm. Oysa ben dört gözle anakucağından kurtulup öne döndüreceğim diye bekliyordum :-) Neden geriye dönük ve bebeğiniz arka koltukta yalnızken onu göremeyeceğiniz için sorun olmuyor mu? O sizi göremediğinden ağlamıyor mu ya da siz yolculuk esnasında göremeyeceğiniz için huzursuz olmuyor musunuz?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


Damla

Feriha, benim oğlumda böyle bir sıkıntı olmadı. Eskiden arabalar çok sarsardı, kötü kokardı, benim de her zaman midem bulanırdı.

Bir de bu grupta sor istersen: http://www.nurturia.com.tr/groups/cb9ecc7c-bfa2-4b7a-9396-9c9d0079a2fd/1/geriye-donuk-araba-koltugu-sevenler


busraa

teşekkürler damla, araştırmama oradan devam edebilirim :)


gayem

benimde oğlum 11kg oldu inglesia taşıma sistemi kullanıyoruz ama daha güvenli bir sisteme geçmek istiyorum.burdan geriye dönük olması gerektiğini öğrendim.geriye dönük ve isofixli ürün bulmak çok zor anladığım kadarıyla .2 sene önce yazılmış yorumlar var o sitelerde de artık satılmıyor ne yapmam gerek?


balausto

Merhaba Gayem, bu konuda farklı bir başlıkta besafe koltukla ilgili yazmıştım. Almanya'dan sipariş verdim, geldi, bugün kullanmaya başladık. Aşağıdaki linkten bu konudaki yorumları takip edebilirsin.  http://www.nurturia.com.tr/questions/59709e41-f922-463f-b7a8-9e9f015d7f17/4/geriye-donuk-otoaraba-koltugu-hak
Cevaplamak için Üye ol