Pediasure kullanımı ve yapılışı hakkında

penelope soruyor: 2

Merhaba arkadaşlar,

Pediasure mama kullanmaya başladık ancak sadece biberonda hazırlayarak veriyorum . Muhallebi kıvamında verebilen var mı ? Varsa nasıl hazırlıyorsunuz ?

Teşekkürler..

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


recepivedik

sevgili burcu_ayaz bu benim için gerçekten faydalı bi cevap oldu..sen de oğlun 15 aylıkken başlamışsın sanırım..ben bugün iki kutu sipariş ettim denemek için..kullanmaya başladığında oğlun kaç kiloydu ve şu an kaç kilo bilgi verebilir misin bana? ve ne şekilde kullanıyorsun?


melekannesi

Aynı sorun benim kızımda da var.Doğum kilosu 3.500gr.ilk dört ay gayet iyiydi kilo alımı.Daha sonra az almaya başladı.DR.umuz bi çok şey denedi.balık yağı, iştah açıcı şuruplar.hatta tıbbı mamalar.en son genetik dedi.kilo alamamsı dedi.ama bu son kontrolümüzde tekrar bişeyler verdi.canım sıkıldı açıkçası.bu arada 21 aylık.82cm boyu kilosu9.500.iştaklı bir çocuk değil.ama olabilidğince düzenli ve dengeli beslenmeye çalışıyorum.
pediasure likit verdi.şimdilik içiyor ama normalde süt içiremiyordum bunun vanilyalısı hoşuna gitti .uamrım sıkılmaz.bununla birlikte toz mamada verdi.bakalım bizim kızın iştahını açacakmı?
,
Dr lar farklı farklı görüşlere sahipler.kafam çok karışıyor ,acaba hatamı yapıyorum .Doğal olmayan bi çok şeyi veriyorum.mamalar,şuruplar...artık neye inanacağımı nasıl davranacğımı şaşırdım.
Cevaplamak için Üye ol