salincak veya benzeri tavsiyesi ariyorum

pinar_ece soruyor: 2

Merhaba
4 aylik bebegim icin evde oyalanabilecegi bir salincak vb urun ariyorum. Ancak sorun su ki bebegim bu ayinda 7 kg, dolayisiyla max 8 kg olan urunler benim icin biraz anlamsiz olacak. Chicco nun ana kucagini evde de kullaniyorum ama Ece bunun icerisinde hic rahat gorunmuyor ve hareketli bir bebek oldugu icin surekli asagi kayiyor, kemerlerini bagladigimda ise basiyor cigligi. Malum kis ayinda oldugumuz icin de oyun halisina koyamiyorum, usutur diye endiseleniyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


Gulnur_Kaan

Fisher Price Jumperoo'yu tavsiye ederim, bebeginiz yuruyene dek kullanailirsiniz, bacak kaslarini guclendiriyor ve hoplamak ziplamak acaip hoslarina gidiyor, inanin bebeginiz icinden cikmak istemiyecek. 


BurcuAs

Aziz Bebe de ev tipi manuel sallanan güneşlikli bi salıncak görmüştüm. 160 TL idi sanırım, 3-4 yaşına kadar kullanılıyormuş. Ben de oğlum için çok araştırdım ancak dediğiniz gibi max. 9 kg olanlar pek cazip değil. Benimki çok yaramaz olduğu için manuel olarak sallamaktan usanabilirim diye düşünüp almadım ama işe başlayınca belki babaannemize bir tane alacağız oyalanması için ara sıra..Cevaplamak için Üye ol