evden çalışmak ve yardımcı

dileksen soruyor: 4

Merhaba,

Evden çalışıp evinde yardımıcısı olan var ise, yardımcınız neler yapıyor ve bir gününüz nasıl geçiyor?

Ben mimarım, oğlum 6aylık oldu. Şimdiye kadar annem yardım ediyordu ama artık o da yoruldu. . Tam zamanlı mı daha iyi olur yoksa yarı zamanlı mı, karar veremedim.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


angelique

ben de doktora tezi yaziyorum, daha dogrusu yazmaya calisiyorum:)


jildando

ben zaten kendi işimi yapıyordum ve daha cok mimari ofislerin alt grubu gibi çalışıyordum. Eski işyerim ve patronumla ilişkim hiç kopmamıştı zaten, onunla da çalışırken, onun çevresi, arkadaş çevrem vs. yurudu gitti beraber çalıştığım ofisler. Ayrıca o zamandan kendi müşterilerimde vardı proje yaptığım, onlarla da devam ettim.
Eski iş yerinizle temasa gecerseniz, ya da arkadaslarınızın desteğini alırsanız projede bulabilirsiniz. Dışarıya iş vermek bir çok büro için mantıklı olabiliyor, hem iş bazında ödeme yapıyorlar bu yuzden projelerin onay vb. bekleme surelerinde fazladan maaş ödemek durumunda kalmıyorlar, hem sigorta vs. ödemiyorlar, hemde fatura alıp gider gosterebiliyorlar.


soles

@hduran
teşekkür ederim. daha önce çalıştığım yerlerden bana iş paslayabilecek yok. sanırım ben bu yazı da işsiz geçirip, sonrasında tam zamanlı bir iş bulmalıyım.


b3eriberi

merhab ben ankarda gündelik evişlerine gidiyorum linktede gittiğim insanlar var memnunda kaldılar reveransda veririm  boş günlerimi doldurmak için iş armaktayım
Cevaplamak için Üye ol