cerrahpaşa'da doğum yapmış bayanlar....

rezi soruyor: 7

merhaba hanımlar haftalar geçtikçe alışverişti, doğumdu araştırır oldum... özel hastane diyorduk fakat doktorum hem cerrahpaşa'da profesör hemde akrabam olunca "hiç gerek yok özel hastaneye. özel oda tutarız cerrahpaşa'da yaparız doğumu" dedi... mantıklı geldi sonuçta önemli olan doktorum. fakat yinede endişelerim var. acaba yakınlarda cerrahpaşa'da doğum yapan arkadaşlar var mı? varsa deneyimlerinizi, gözlemlerinizi paylaşabilir msiniz?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


_cereninannesi_

Ben Cerrahpaşada doğum yapmadım ama beyindeki tümörümle ilgili ameliyat oldum. Gözün kapalı gidebilirsin sonuçta ünv. hastanesi. Ayrıca ben öğrenciyken Adet düzensizliği ile ilgili çapa ya gitmiştim. yarım saat sadece bana ayırdılar ve kaç dr. vardı başımda. Çok memnun kalmıştım. Yani kısacası ünv. hastanesini hiçbirşeye değişmem. Ama dr. tanıdığın olması da bir artı bence. Özel oda tutatrsın miss gibi doğurursun güzelim. Hem ordaki araç gereçler yoğun bakım ünitesi (allah korusun AMA HERŞEYİ DÜŞÜNMEK LAZIM) ÇÜNKÜ BENİM BAŞIMA GELDİ.

Özel hastaneye de dünyanın parasını bayılmaya gerek yok. Ünv. hastanelerimiz çok güzel hele ki cerrahpaşa bence çok iyi. Kalabalık oluyor evet ama çok iyi dr.lar prof.lar da orda oluyor.


rezi

cereninannesi çoook teşekkür ederim canım... bu benim için çok önemli bir karar. bunda bana yardımcı olduğun için minnettarım... baksana kimse cevap yazmamış.. acaba kimse cerrahpaşada doğum yapmadı mı diye endişeleniyorum bende :(  tedirginliklerim var tabi ama epidural sezeryan olucam. hep aklımda " acaba epidurali iyi yapabilecekler mi" endişesi var:( bunun hakkında bir bilgin var mı?


jildando

cerrahpaşa yakında tadilata girecek, mutlaka kontrol edin ve denk gelmeyin o tarihlere derim. Daha önce sorunuzu görmüştüm ama net değildi henüz bilgim o zaman yazmamıştım.
ben metropolitan da doğum yaptım, ve ikinci doğumumda hastanede tadilat vardı, doğumkatına alamadılar beni, normal yapınca süpriz olmuştum, yeni doğan odası 1.kattaydı ben 9. katta kalıyordum, hemşireyi çağırınca gelmesi 1 saati buluyordu bazen vs. Bana çok sorun omadı, sonuçta ikinci bebekti ve pek yardıma ihitiyacım olmadı ama ilk bebek olsaydı zorlanırdım çok.


rezi

ght çook teşekkür ederim canım. epidurali araştırayım o halde. bir de cerrahpaşa sonuçta ünv. hastanesi ziyaretçi saatleri var mıydı yoksa istenilen saatte gidilebiliyor muydu?


rezi

hduran verdiğin önemli bilgi için çok teşekkür ederim. onu mutlaka arştırmalıyım. doğumum temmuzda olucak ama bu tadilatlar da ha diyince bitmio ki:(( evet ilk bebek olunca zor olabilir. çook teşekkür ederim canım


rezi

ght normal doğum yaptın herhalde 1 gece kaldığına göre değil mi? umarım akşam iş çıkışı saatinde ziyaret olur da arkadaşlarımız bizi ziyaret edebilirler :)


rezi

birde cerrahpaşa da doğum yapan hanımlar bazı hastaneler bebek için çarşaf flan istiomuş.  cerrahpaşa da da böyle bir şey istendi mi sizdn?Cevaplamak için Üye ol