Jimnastik kursları

ozguranne soruyor: 6

Merhaba,


İstanbul Anadolu yakasındaki Jimnastik kurslarıyla ilgili tecrübesi olanlar yazabilir mi? En iyisi hangisi, çocuklar mutlu mu? Tavsiye eder misiniz?

Teşekkürler

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


ayberke

Oğlum bu sene yaz spor okulu olarak acibadem istekte faaliyet gösteren akademi baskete gitti.Spor okulunda cimnastik yüzme basket ve voleybol derslerini gördü.Cimnastik hocası gayet ciddi ve profosyenel biri.Oğlum kendi okulundaki öğretmenleri sevmedi ama buradaki tüm hocaları sevdi.İnternetten sitelerine bakabilirsiniz.Ayrıca tatil planımızdan sonra hafta sonları kursları başlıyor kış dönemi için biz cimnastik ve devam etme kararı aldık.(Bu arada biz derken oğlumun istediği bu)Hatta oğlum seneye yaz spor okulan bile gideceğim derki benim oğlum mızmız kolay kolay insanları seven biri değil.


jasmin77

Libadiye Caddesinde Cimnastika var 1 sene gitti oğlum biz memnunuz, hocaları disiplinli, epey gelişme gösterdi benim oğlum bu sene de devam edeceğiz.


peluse

Ben de Avrupa Yakası Bahçelievler, Bakırköy civarı için aynı şeyi  sorsam.


suheylaakdemir

Gecen sene kızım gidiyordu,göbek fıtığından dolayı devam edemedi. Yer Kartal'da http://www.tcf.gov.tr/ILETISIM.html, Öznur Hanım çalıştırıyordu, çok tatlı bir hocadır.


gmbayrak

Merhabalar ben de kızımı çekmeköy de Go Gym diye bir spor salonuna götürüyorum hafta sonları. Öğretmenimiz çok enerjik aynı zamanda disiplinli. Bizden sonraki grup yüzme takımı onları çalıştırıyor. Benim için en önemli etken kızımın mutlu olması ve gerçekten her gün cumartesi gelmedi mi Fatih öğretmene gidelim diye bir diyalog yaşanıyor bizim evde. İncelemek isterseniz www.gogym.com.tr ben facebook sayfalarından bulmuştum gogymçekmeköy.

Sevgiler


denizkocaarslan

Gözüm kapalı tavsiye edebileceğim yer We'll For Kids. Dudullu'da yerleri. www.wellclub.com.tr den bakabilirsiniz. Ataşehir'e 5 dakikalık mesafede. Oğlum gittiği okulda cimnastik dersine gidiyordu ancak buradaki gibi bir gelişim kesinlikle gösteremişti inanılmaz bir eğitim anlayışı var, 1 senede yapamadıklarını 2 ayda burada yaptı ayrıca gördüğüm sanırım en büyük spor kompleksi. İçinde sıkılmadan bekleyebileceğiniz cafesi,restoranından tutun her şey var. 
Cevaplamak için Üye ol