Oğlumu oyalamak için

duygucannn soruyor: 6

  oğlum yeni altı ayını doldurdu.onun ilgisini çekecek,gelişimine destek verecek,onu oyalayacak bir aktivite oyuncağı almak istiyorum.(çok fazla şey istemiyorum umarım :) ) uzun süre kullanacağı bir şey olursa daha iyi olur.içinde uyuyacağı salıncak tarzı bir şey de olabilir.kafamda tam bir şekillenme olmadı ama fisher price akvaryum salıncak dikkatimi çekti.kullananlar varsa fikirlerini alabilirim.ayrıca tavsiyelerinizi merakla bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


selencem

Oyun halıları var, uzunca bi süre kullanabilirsiniz


sayna

fisher price akvaryum salıncak, çok pasif kalır bu aydaki çocuğa. benim kızım ilk 3 ay vakit geçirmişti onda. sonra sıkıldı. 4. aydan sonra daha elleyebilecekleri tutabilecekleri şeyler istiyorlar.


GOGO05

benim oğlumun pek ilgisini çekmedi ama sizinkini çekebilir aktivite masası genelde bayaa oyalanıyor çocuklar ama beni oğlum pek sevmedi çünkü ilgisi kitaplar top ve balonlar


momoveannesi

Halinin da zamani geciyor. Yuzme havuzu kullaniyoruz. Hem banyodahem evde hem misafirlikte


duygucannn

  fikirler için tşkler.ufak tefek oyuncaklar alıyoruz.işte şarkı söyleyip hareket eden oyuncaklar,ses çıkaran toplar,çıngırak falan var,park yatağında asılı bir kaç şey var.ama daha farklı şeyler arıyorum.aslında biraz da amacım kendi kendine oyalanmasını sağlamak.aslında oturmaya başlasa biraz daha basit olacak seçmek ama oturamadığı için kısıtlanıyor biraz.

 o slıncak içinde bir kaç yorum gördüm işte "1 yaşına kadar kullandı","22 aya kadar kullandı","içinde uyuyyp kalırdı" yazanlar olmuş bende vay be demiştim :D ama burdan direkt fikir almak istediğim,her konuda olduğu gibi :))
   küvette biz de zaman geçiriyoruz.yüzme öğretici simit fikri güzel.zaten acayip coşuyor suyun içinde çok tatlı oluyıor :)
  kitap ve kukla alalım bir de olmazsa.şarkı söyleyip tekrar etmesini bekleme oyunu çok ilginç,napıyor nasıl tepki veriyor ki :S ben de bir deneyeyim napar anlar mı beni acaba :) bir de oyuncak almak için önerebileceğiniz site ve direk şu oyuncak diyebileceğiniz bir şey var mı?
Cevaplamak için Üye ol