bez sızıntısı

heroina soruyor: 3

kızım 15 aylık 11 kilo ve primanın 4+ bezini kullanıyoruz. ama sık değiştirmeme ragmen sürekli sızıntı oluyor. günde 4,5 kez kıyafetlerini baştan asagı değiştiriyorum geceleri 2 bazen 3 kez bezini değiştirmeme ragmen cogu gece yine sızdırıyor sırılsıklam uyandıgı oluyor bu arada kızım cok su içiyor günde 2lt den fazla bir büyük numara ve farklı marka (molfix) denedim ama nafile. dışarı cıkmak artık kabus oldu bugun sadece 2 saatligine dısardaydık gittiğim yerde altını değiştirmeme ragmen eve geldiğimde pacalara kadar ıslaktı.. nasıl çözüm bulabilirim önerisi olan??

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


Nicomedia

pampers prima premium care fiyatıyla korkutsa da bu konuda isabetli seçim olacaktır.


dilekdeniz

Aynı sorunu bizde yaklaşık 2-3 aydır yaşıyoruz. Uzun süre molfix kullanmıştım memnundum fakat sızdırmalar başlayınca değişrirdim. Prima kullanıyorum genelde o da sızıntı yapıyor. Her sabah bütün üstünü değiştirmekten çok sıkıldım. Hatta bazen gündüz bile 1 saat fazla kalsa yine sızdırıyor. Bizde su ve sıvı tüketimi fazla ama çyle çok aşırı değil. Ben artık bu durumla yaşamaya alıştım:) Huggies deneyebilirim belki ama o da çok kalın bir bez diye biliyorum. Normalde 5 numara kullanıyorum büyük gelmiyor çok büyük bedende denemedim zaten. Bu sorunu nasıl aşabiliriz bilmiyorum ama gerçekten can sıkıcı bir durum...


ema

benim ilk zamanlar böyle oluyordu bütün bezleri denedim olmadı sonra bir büyük no denedim işe yaradı  Huggies oğlumun bacaklarında izi bırakıyor ve yara yapıyordu bundan dolayı bıraktım.prima aktif bebek no 4 kullanıyorum oğlum 11 kilo şuanda sızıntı yok bunu aştık ama yakında 5 no alıcam.
Cevaplamak için Üye ol