babybjørn kanguru kullanan varmi?

denizkayla soruyor: 2

oglumda  almadim zaten ekim sogumlu tam kisa denkgeldi.Ama simdi almak istiyorum yolculukta yardimci olur diye düsünüyorum.kullanan illaki vardir aramizda?biraz bilgi verirmisiniz,bebek rahatsiz,huzursuz olmaz dimi icinde?

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


fistikcik

Merhabalar,
Baby bjorn tek başına takabilirlik açısından kullamışlı bir ürün, bize bir arkadaşımız kendininkini vermişti. İlk aylar hiç kullanmadık, çünkü wrap slingde daha rahat ettik. Birkaç gün önce denedim Babybjorn'u, kızımın hoşuna gitti. Ama anne açısından beli ve omuzları çok desteklediğini söyleyemeyeceğim. Bu Babybjorn'un hatası değil, aslında bu marka belki kangurular arasında en iyi olanlarından. Kangurular genel olarak omuzlara aşırı yük bindiriyor. Oysa wrap sling'in böyle bir dezavantajı yok. Bebeğinizi saatlerce slingde taşısanız bile omuzlarınız ağrımıyor. İk bakışta kullanımı zormuş gibi geliyor ama alışınca çok çabuk bağlayabiliyorsunuz. Siz sanırım küçük bebekler için kullanılan bağlama şeklini görmüşsünüz, daha büyük bebekler için olanı da var. Bakın şu resimde daha büyük bir bebek keyifle wrap slingin içinde duruyor  (üzerine tıklayınca resim büyüyor) :

http://blogcuanne.com/wp-content/uploads/2011/08/Vela.jpg

Bence farklı aylarda kullanmak için hem Babybjorn hem de wrap sling alın. Wrap slingi 50 TL civarı bir fiyata .com'da (Nurturia annelerinden Hülya hanımın sitesi) bulmak mümkün.


esma2012

benim teyzem kullaniyor ve cok memnun. dogumdan sonra bana verecek cok kolaylik sagliyor bence
Cevaplamak için Üye ol