Süt anne

Demgul soruyor: 3

10 aylık bir bebeği olan anne sizce yeni doğmuş bir bebeği emzirebilirmi?

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


firis

KENDİMDEN BİLİYORUM SİLKY BENİM DE SÜTÜM GELMEMİŞTİ AMA GECE GÜNDÜZ YILMADIM EMZİRDİM VE SONUNDA SÜT GELDİ BEN SÜTÜN GELMEMESİ DURUMUNA İNANMIYORUM İSTEYİNCE VE UĞRAŞINCA MUTLAKA SÜT GELİR TABİ EĞER BİR HASTALIK YOKSA ANNEDE AMA EĞER ANNE 2. 3. DENEMEDEN SONRA BASARSA BEBEĞE MAMAYI O SÜTÜÜDE UNUTMASI GEREKİR ÇÜNKÜ BEBEK DOYAR VE SÜT YAPIMI AZALIR .SEVGİLERRRRRRR


Kozzy

ben hıc anne sutu emmeden buyumusum. 29 yasındayım. annem benı ssk hastanesınde dunyaya getırmıs. goguslerınde ınanılmaz agrılı bır şişlik ve yüksek ateş oluşmuş.

hemşireler anneme bır ıgne yapmıslar ve tamamen sütü gitmiş. tam 2 ay her öğün benı göğsüne alıp emzırmeyı denemıs belkı bır damla da olsa gelır dıye ama maalesef o ıgneden sonra bır damla dahı sut gelmemıs.

kısacası ; bir damla bile anne sütü içememişim ne yazık kı..

bazen ekstra durumlar yasanabılıyor. her anne bebegını doya doya emzırmek ıster, ama bazen sartlar musade edemeyebılıyor.


Demgul

Cevaplarınız için tüşekkür ederim. Eğer ben emzirirsem anne dahada üzülürdü diye düşündüm çünkü mama verirken sana süt veremedim diyince birkez daha teklif etmedim ve kendi uğraştı savaştı sütü sonunda geldi :)
Cevaplamak için Üye ol