hangi şampuan kullanılmalı ?

defnecim soruyor: 10

Genelde hangi şampuan kullanılıyor ve nedenlerini yazar mısınız? Ben banyodan sonra bebe yağı ile masaj yapıyorum burada okuduğum bir kaç yazıda bebe yağı kullanılmaması öneriliyor bebe yağı yerine ne kullanıyorsunuz?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


asli_asli

ben babe kullanıyorum. oğlumun cildinde biraz kızarıklık vardı. dermatolog önerdi. çok memnunum. tek sorun her yerde satılmıyor...


Zelal_

Earth mama angel baby'nin şampuanını kullanıyoruz. Çok çok çok memnunum, çok doğal bir ürün, içim çok rahat, kokusu muhteşem, durulaması çok kolay. İçinde anestezik madde olmadığı için göz yakabilir uyarısı beni düşündürmüştü ama aylardır kullanıyoruz hiç böyle bir sorun yaşamadık. Tavsiye ederim.

Bebe yağını doktorumuz bize hiç önermedi, ben de hiç kullanmadım, cildi kuruyorsa bebekler için olan banyo sonrası nemlendirici losyonlardan kullanabilirsiniz. Onda da yine earth mama angel baby'ninkini öneririm ben.


zeyfe

yeni doğduklarında chicco ve sebamedin şampuan ve losyonlarını kullanıştım. Şimdi organik bir şampuan kullanıyorum adı 99. Bebe yağı bize yasak. Kızımın ense ve omuzlarında mantar oluştu, cilt doktoruna götürdük bebe yağı, losyon kullanma, mantarı besler dedi, o günden beri kullanmıyorum ikisine de. Ara sıra ciltleri kurursa yine 99'un losyonunu kullanıyorum. Yüzleri için de yine nadiren, kuru olursa Mustela yüz için olandan.


jildando

ben Nivea kulklanıyorum, bazen de sebamed. Kızım ilk doğduğunda hastanenin doktoru önermişti. ( Bu arada kendisi Meral Saraçel, çok bilinen ve iyi bir doktor.)
Oğlumun cildi cok kuru ve hassas, ona basiscreme kullanıyorum.


ediluj

johnson badtime kullanmıştık çok memnun kalmadık,komilinin zeytinyaglı şampuanını kullanıyoruz memnunuz..barok

dikkat edilmesi gereken şey içinde paraben olmasın , sebamed de yok , bübchen de yok , babe de yok , nivea da yok benim bildiklerim mutlaka daha birçok üründe yoktur arkasını okumak lazım tabi


maviveportakal

bende iki çocuğuma komili bebe kullanıyorum.Daha önce (komili yeni çıktı sayılır) chicco kullanmıştım.Ama komiliden çok memnunum.Bebek yağı jonhson kullanıyorum.


nisa06

sebamed kullanıyorumidilseda

Tüm ürünlerimiz Sebamed, çok memnunum.


Taita

biz nivea kullanıyoruz doğduğundan bu yana. o bitince de komiliye geçiş yapacağız. bakalım o nasıldırCevaplamak için Üye ol