hangi şampuan kullanılmalı ?

defnecim soruyor: 4

Genelde hangi şampuan kullanılıyor ve nedenlerini yazar mısınız? Ben banyodan sonra bebe yağı ile masaj yapıyorum burada okuduğum bir kaç yazıda bebe yağı kullanılmaması öneriliyor bebe yağı yerine ne kullanıyorsunuz?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


Defnemveannesi

chicco ve sebamed kullanıyorum ilk doğduğunda chicco şampuan ve bebe yağı kullanıyordum şimdi sebamedle dönüşümlü. bize de doktorumuz ilk doğduğunda hergün banyo ve bebe yağı önermişti bebeğin cildini kurutmayın nemli ortam ister demişti ama 6 aylıktan sonra arada sırada kullanıyorum bebe yağını. bi sıkıntı yaşamadım.


Betul_Emre

bu şampuan, vücut şampuanı, vücut losyonu, vücut yağı, vücut kremi derken uzayan kozmetik ve kimyasal listeyi çözümlemekte zorluk çekiyorum.. hangileri yeterli yada gerekli hangileri lüzumsuz.. yağıydı losyonuydu kremiydi derken bu kadar şeyi ne zaman hangi evrede hangi ara sürücem şaşırdım.. birde fiyat olarak çok abartı olmayan ve kolay temin edilebilen en iyi ürün hangisidir acaba?


scandinav

ben sabuncevizini kullandım ama organik olmasına ragmen gozume kaçırdıgımdan cokoookk yandı ogluma henuz deneyemedim:)) içsek bile zararlı değil ama goz yakmayan formulu değil de dogal oldugundan bebeklere o yuzden dikkat etmek gerek :))


arda1011

ben bıobaby olarak bir marka kullanıyorum yeni çıkmış ve eczanelerde satılıyor. kokuları bir harika ve en önemlisi bebeğim bıobaby in hiç bir ürününe olumsuz tepki vermedi.çok güzeller
Cevaplamak için Üye ol