Hava Nemlendirme Cihazı

deryaazra soruyor: 10

Arkadaşlar bizim ev doğalgaz sobalı.Sabah kalktığımızda özellikle Azra'nın burnu tıkalı boğazı kuru oluyor.Dediler ki bu buhar makinaları çözüm olurmuş Kullanan var mı? Hangi markanın almalıyım.Şimdiden teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


29 Cevap


NORTH_TAN

Kesinlikle soğuk buhar almanızı öneririm. Bizdeki  chicco ionize soğuk buhar. Gerçekten işe yarıyor. sadece çok buyuk olmasından kendine ait bir yer istiyor. Sizin için bile yararlı farkı anlıyorsunuz.


Aysegul_

ben kraft almıştım hepsiburadadan hem de indirimliydi o esnada 35 tl civarına almıştım. memnun kaldım ben. iyonizer değildi klasik bir tipti ama yeterli olmuştu.


veysel

kesinlikle almalısın diyenlerdenim ben de  fakir kullanıyorum gayet memnunum


deryaazra

ama çeşit çok oldu şimdi kafam karıştı. birde bizede etki edecek birşey olması lazım çünki bende zorlnıyorum sabah. bi bakayım en iyisi markalara.


deryaazra

ya bunların  seside mi çıkıyo:) çok cahil kalmışım bu konudaAysegul_

kraftınki oldukça sessiz, ben saat tiktaklarından bile uyuyamayan biriyim, onun sesi hiç rahatsız etmiyor, duyma ile duymama arasında. bir de sanırım bazıları su damlaları oluşmasına yol açıyormuş çalıştığı alanda öyle yorumlar okumuştum, kraftta o da yok.


sbeser

bizimkide fakir. diğerlerine göre daha sessiz. tavsiye ederim


Basak

Nemlendirme cihazı özellikle burun tıkanıkken faydalı oluyor. Daha rahat uyuyor. Mutlaka soğuk buhar üfleyeni tercih edilmeli. Fakat ses açısından Tefal' inkini hiç tavsiye etmem. Biz de Tefal var. Kettle benzeri bişey, küçük kompakt, fazla yer kaplamıyor ama çok sesli :( Açıkçası pek araştırmadan almıştık. Çalışırken çıkardığı ses rahatsız edici, uyutmuyor. Biz genellikle oğlumun burnu tıkanık olduğunda, uyku zamanından 1 saat kadar önce çalıştırıp, odasını nemlendiriyoruz. Ondan sonra kapatıp çocuğu öyle yatırıyoruz. Veya çok gerekli olursa, iyice daldıktan sonra tekrar çalıştırıyoruz. Yoksa vuuvvvv sesi sinir bozucu... Farklı markaları denemedim ama daha sessiz olanı mutlaka vardır diye düşünüyorum.deryaazra

bugün chicco ya baktım. gayet güzel biraz büyük  olması dışında. fiyatıda 75tl idi. diğer markalarada bakıcam


erenim

bir de bir havluyu ıslatıp kaloriferin üstüne koymayı deneyin ve odada bir nem ölçer bulundurun, şimdiye kadar bilinen yöntemlerin hepsini denedim,bundan daha çabuk nemi yükseltenini görmedimCevaplamak için Üye ol