2 yaştan sonra yatak seçimi?

umutyigit soruyor: 8

Arkadaşlarım,

İkiz oğlanlarım 2 yaşında.. İkisi de bu zamana kadar park yataklarında takla atarak(!) uyudular (uyurken çok hareket edyorlar)..

Şimdi değiştirmek istiyorum ama düşmelerinden çekiniyorum..

Piyasadaki mevcut korkuluklu yataklardan alırsam da 2 sene sonra yine klasik bazalı yataklara geçeceğim ve gereksiz masraf olacak..

Korkuluk bulabilir miyim sizce? Bazalara takılabilecek? Ne dersiniz?

Önerileriniz ve tecrübeelriniz beni çok sevindirecek :)

Bu soruyu cevapla


8 Cevap
opposition

bu sorunun cevaplarını bekliyor olacağım, aynı şekilde bizimkiler de park yatak dışında kesin kafa göz yararlar gibime geliyor :)) nasıl geçicez bilmiyorum, acaba şu ikea nın mammut karyolasından mı alsak, alçak çünkü onlar, düşseler de  pek hasar olmaz sanırım ??


umutyigit

teşekkürler öneriler için..

mothercare de park yatak kenarı gibi korkuluk varmış sanırım. link bulmaya çalışıyorum :)umutyigit

Mothercare in 100 tlye satılan ürünü... e-bebektekinin tamamen aynısı...


zeyfe

Ben de bu konuyu uzun zamandır düşünüyorum. Benimkiler park yatak değil, kenarları korkuluklu bebek karyolasında yatıyor doğduklarından beri. Bu resimdeki korkuluklar çok iyi ancak benim sorunum parmaklık olmayınca bir türlü uyumuyorlar başka yataklarda. Düşmeye çözüm bulabiliriz de uyumak istemeyip yataktan iniyorlar ona nasıl çözüm buluruz bilmem. Normalde veriyorum ellerine sütlerini, odadan çıkıyorum, bir süre sonra uyuyorlar. Böyle parmaklık olmayan yataklarda özellikle gündüz uyutmak mümkün olmuyor fırt fırt iniyorlar yataktan. Sizinkiler nasıl uyuyor?


ozge_oyku

Kızım şu an 27 aylık, park yataktan linkini gönderdiğim yatağa geçiş yaptık bir kaç hafta önce. Ama arkadaki destek kısmı öne gelecek şekilde duvara yasladık ki, korkuluk görevi görsün diye. Şimdilik problemsiz kullanıyoruz, kızım yatağını çok sevdi. Normal tek kişilik yatak ölçüsünde olduğundan uzun yıllar kullanabileceğimizi düşünüyorum. Ancak ürün şu an kalmamış gözüküyor, firmaya sorulabilir, belki temin ederler. Tavsiye ederim.

http://www.tchibo.com.tr/plantum/urun/Karyola/277708.html


kuzey18

ıkeada kenarlık satılıyor çok güzel fiyatı 25 tl ben aldım güzel


Cevaplamak için Üye ol